TDF’den Eren Bülbül için özel gala

Trabzon Dernekler Federasyonu tarafından organize edilen özel galada Trabzon dernek başkanları ve yöneticileri Kesişme-İyi ki Varsın Eren filmini izlediler.

TDF’den Eren Bülbül için özel gala

Trabzon Maçka'da teröristlerin kurduğu pusuda şehit düşen Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in yaşam öyküsünü anlatan TRT ortak yapımı 'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filminin Trabzon dernek yöneticilerine özel galası İstanbul’da yapıldı.

Trabzon Dernekleri Federasyonu’nun organize ettiği galaya, dernek başkan ve yöneticileriyle, halk büyük ilgi gösterdi.

Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkanı İsmail Şatıroğlu, Eren Bülbül ile Jandarma Astsubay Ferhat Gedik’in yollarının Maçka’da kesiştiğini belirterek, “Onların hikayesi bir cesaret hikayesi. Eren Bülbül ve Ferhat Gedik’in hikayesini beyaz perdeye aktaran herkese canı gönülden teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Trabzon Dernekler Federasyonu, dernek başkan ve yöneticilerine özel galada, Kesişme-İyi ki Varsın Eren filminin gösterimi yapıldı. Ataköy Airport AVM’de, İstanbul’daki Trabzonlu dernek başkanları ve yöneticilerine özel gösterime yaklaşık 300 misafir katıldı.

Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şatıroğlu, cesur yüreklerin yolunun Trabzon Maçka’da kesiştiğine dikkat çekerek, “Eren’imiz ve Ferhat astsubayımız dünya durdukça bu milletin gönlünde cesaret timsali olarak yaşayacak. Trabzon sivil toplumu olarak, filme emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Tüm hemşehrilerimizi sinema salonlarına davet ediyorum” diye konuştu.

dernek yöneticilerine özel, Kesişme-İyi ki Varsın Eren filminin İstanbul’daki galasına şehit Ferhat Gedik’in eşi ve çocukları ile, filmde Eren Bülbül’ü canlandıran Rahman Başel, Alayça Öztürk Gidişoğlu gibi sanatçılar katıldı. Galadan sonra filmin başrol oyuncuları ve şehit Ferhat Gedik’in eşine plaket takdimi yapıldı.

Haber-Foto: Aytekin Akay / İstanbul

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2022, 17:41

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21