TDF’den Başkanlar İmamoğlu ve Aydıner’e ziyaret

Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkan ve Yöneticileri Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti.

TDF’den Başkanlar İmamoğlu ve Aydıner’e ziyaret

Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF) Yönetim Kurulu; Genel Başkan Mustafa Demir Başkanlığında, Başkanvekili Hüseyin Ayaz, Genel Sekreter Ali Turan Gür, Genel Sayman Salih Zeki Durmuşoğlu, Yönetim Kurulu üyesi İbrahim Dorul, Gençlik Kolu Üyesi Ali Cihan Akgül'den oluşan heyet ile Beylikdüzü Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti.

 

Ziyarette Genel Başkan Mustafa Demir ziyaret anısına Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na plaket takdim etti.

 

Beylikdüzü Belediyesi ile TDF-Gençlik kolları arasında yürütülmesi düşünülen projelerin görüşüldüğü teşekkür ziyaretinde 2015 yılı faaliyetleri ile yeni projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

TDF Yönetiminin ikinci ziyaret durağı Bayrampaşa Belediyesi oldu. Genel Başkan Mustafa Demir Başkanlığında, Başkanvekili Hüseyin Ayaz Yönetim Kurulu üyesi İrfan Zengin, Başkan Danışmanı Şükrü Karataş Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Akın, Sinan Suiçmez ve Tuğçe Sekmen'den oluşan heyet ile Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner'i makamında ziyaret etti.

 

Genel Başkan Demir, ziyaret anısına Başkan Aydıner’e plaket takdim etti. Bayrampaşa Belediyesi ile TDF-Gençlik kolları arasında yürütülmekte olan projelerin de görüşüldüğü teşekkür ziyaretinde 2015 yılı faaliyetler ile yeni projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduklarını ifade eden Başkanlar İmamoğlu ve Aydıner, TDF Başkanı Demir ve yöneticilerine teşekkür ettiler.

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21