TDF'den Eren Bülbül adına su kuyusu

Trabzon Dernekler Federasyonu Gençlik Kolları Kamerun’da Şehit Eren Bülbül adına su kuyusu yaptırıldı.

TDF'den Eren Bülbül adına su kuyusu

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları tarafından Kamerun’da Şehit Eren Bülbül adına su kuyusu yaptırıldı.

Yaptıkları sosyal projelerle adını duyuran Gençlik Kolları, Kamerun'da yaptırdıkları su kuyusu ile önemli bir projeye daha imza attılar.

Gençlik Kolları üyelerine teşekkür eden Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkanı İsmail Şatıroğlu; “İçişleri Bakanlığımızın himayelerinde “1000 Şehit 1000 Su kuyusu” Projesi kapsamında Kamerun'da su kuyusu açtık. Şehit Eren Bülbül adı ve anısı ile başlattığımız Ülkemizin, Trabzon’umuzun ve Federasyonumuzun adını yaşatarak kuruyan dillere, damaklara ve gönüllere su verecek çeşmelerimizin ilkini inşa ederek susuzluk çeken insanların hizmetine sunduk. Çok şükür. Bu hayırlı ve onurlu projeye başta Gençlik Kollarımız olmak üzere emek veren katkı sağlayanlara çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Usta ise yaptığı açıklamada; “Pandemiden dolayı bazı projelerimiz aksadı. Gerçekleştirmek istediğimiz projeleri beklemeye aldık. Şartların normale dönmesini bekliyoruz. Kamerun’da açtığımız su kuyusu ile Şehit Eren’imizin adını ve anısını uzak diyarlara da yaşamasını sağladık” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2021, 00:59

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21