Şentürk ve Yeşilkır ailelerinin mutlu günü

Tamer Şentürk ile Melike Yeşilkır’ın İstanbul’da düzenlenen nikah törenlerinde çiftin nikah şahitliğini Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar yaptı.

Şentürk ve Yeşilkır ailelerinin mutlu günü
banner71

Şentürk ve Yeşilkır ailelerinin dost ve yakınları Tamer ile Melike’nin düğün töreninde buluştular.

 

İstanbul Bayrampaşa CHP Eski İlçe Başkanı iş insanı Niyazi Şentürk'ün oğlu Tamer ile Orhan Yeşilkır'ın kızı Melike'nin düğün töreninde Oflu Şentürk ailesi ile Araklılı Yeşilkır ailelerini geniş bir davetli topluluğunun yanı sıra siyaset ve iş dünyasından çok sayıda isim de yalnız bırakmadı.

 

Genç çiftin nikah şahitliklerini ise Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar ile Devlet Eski Bakanı Mehmet Sevigen yaptı.

 

Evlilik Kurumunun sağlam bir kurum olduğunu belirten Bakan Bayraktar; "Evlilik kutsal bir kurumdur. Gençleri bu geleneklere sahip çıkmaya teşvik etmeliyiz. Evlilik kurumu, aile Türk-İslam medeniyetinin çok köklü ve sağlam bir kurumudur. Türk aile yapısı çok şükür hala gıpta edilecek bir sağlamlıktadır. Gençleri evliliğe teşvik ederken büyükler olarak da desteğimizi esirgemeyelim. Oflu Şentürk silesi ile Araklı' lı Yeşilkır ailelerini bu mutlu günlerinde tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Genç çifte Atatürkçü bir yaşam tarzı benimsemelerini tavsiye eden eski Bakan Sevigen; “Bu mutlu gününüzün ATA' yı anma günü olan 10 Kasım’a denk gelmesi sizlere Atatürk'ü daima anmak ve Atatürkçü nesiller yetiştirmek için çaba sarfetmek görevini de yüklüyor. Bu müstesna günde sizleri ve ailelerinizi kutluyorum" dedi.

 

Bakan Sevigen’in ricası üzerine genç çifte evlilik cüzdanını Eski Bakan Erdoğan Bayraktar takdim etti.

 

Haber-Foto: Mustafa Fındık (İstanbul)

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 1 yıl Önce

ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21