Oflu İş Kadını Şişmanoğlu Güzelliğin Mimarlarını Buluşturuyor

Oflu İş Kadını Ayşe Aydın Şişmanoğlu 0 Eylül – 4 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da düzenleyeceği “Güzellikfest 2019” etkinliği ile Güzellik sektörünü buluşturacak.

Oflu İş Kadını Şişmanoğlu Güzelliğin Mimarlarını Buluşturuyor

Oflu İş Kadını Ayşe Aydın Şişmanoğlu, geçen yıl Türkiye'de bir ilke imza atarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, güzellik uzmanlarının tıbbi cihaz kapsamına girmeyen cihazların kullanılması ve bu belgeleri düzenleyen Bakanlar Kurulu Kararını canlı yayında kürsüde imzalattırmıştı.

 

Şişmanoğlu bu sefer de uluslararası bir organizasyona daha imza atmaya hazırlanıyor. İstanbul Güzellik Uzmanları ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı olan Şişmanoğlu, Güzellik Salonu İşletmecileri ile Kozmetik & Medikal firmalarının yer aldığı Güzellikfest Organizasyonu ile “Güzelliğin Mimarlarını” buluşturuyor.

 

Organizasyonun sektörde önemli bir ses getirdiğini belirten Şişmanoğlu etkinlikle ilgili açıklamalar yaptı. İşte Şişmanoğlu’nun açıklamaları;

 

 “İstanbul Güzellik Uzmanları ve Güzellik Salonu İşletmecileri Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “Güzelliğin Mimarları Buluşuyor” sloganlı organizasyonumuzda Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen güzellik uzmanı,  güzellik salonu işletmecileri ve Kozmetik & Medikal firmalarının da yer aldığı Güzellikfest Organizasyonu büyük ses getirmektedir. 

 

İlkini 2017 yılında Antalya’da düzenlediğimiz bu organizasyonumuz, her yıl katılımcı sayısının artmasıyla birlikte Türkiye’nin önde gelen sektörel festivallerin başında gösterilmektedir.

 

Çalışan kitlesinin % 90’nın bayan olduğu güzellik ve kozmetik sektöründe, odamızın tamamen kendi öz kaynakları ile gerçekleştirdiği bu organizasyon, bu yıl da 30 Eylül – 4 Ekim 2019 tarihleri arasında Antalya’da Lykia World otelinde düzenlenecek.

 

Dünya çapında ve ülkemizde marka olmuş profesyonel eğitmenler tarafından verilecek olan İşletmeler Üstü Ücretsiz eğitimler ile sektör çalışanlarımız yeni trend, uygulama ve tekniklerden haberdar olacaklardır.

 

Her geçen gün büyüyen bir mesleğin esnaf odası olarak hız kesmeden daima ileri diyoruz.'dedi.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu / İstanbul

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21