Of Uğurlu Derneği’nde Başkan İlhan güven tazeledi

Merkezi İstanbul Güngören'de bulunan Of Uğurlu Derneği’nin olağan kongresinde mevcut başkan Yaşar İlhan yeniden başkanlığa seçildi.

Of Uğurlu Derneği’nde Başkan İlhan güven tazeledi
banner71

2012 yılında İstanbul Güngören’de kurularak faaliyete başlayan Of Uğurlu Kültür Yardımlaşma Derneği 2. Olağan kongresini gerçekleştirdi. Kurucu Başkan Yaşar İlhan ve yeni yönetimi oy birliği ile göreve seçildi.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongrede Divan Başkanlığına Adem Aşıkkutlu seçildi. Faaliyet raporunun okunmasının ardından yeni yönetim oy birliği ile seçildi.

 

Başkan İlhan kongrede yaptığı teşekkür konuşmasında kendisini yeniden göreve seçen dernek üyelerine teşekkür ederken Derneğe mülkiyet almak için tüm Uğurlulu hemşerilerinden yardım ve destek istedi. 

 

Kongreye Of Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral, Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Salih Zeki Durmuşoğlu, Kadın Kolları Başkanı Asiye Durmuşoğlu, Güngören Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Özçiçek, Cumder Başkanı Yaşar Çakır, Bölümlü Dernek Başkanı Yılmaz Çakır ve Uğurlulu vatandaşlar katıldı.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21