Of Şehit Ahmet Türkkan Lisesi mezunları İstanbul’da buluştu

Of Şehit Ahmet Türkkan Lisesi mezun ve mensupları İstanbul’da düzenledikleri kahvaltı organizasyonuyla buluştular.

Of Şehit Ahmet Türkkan Lisesi mezunları İstanbul’da buluştu
banner71

Of Şehit Ahmet Türkkan Lisesi mezun ve mensupları her yıl İstanbul’da düzenledikleri organizasyonla bir araya geliyorlar.

 

Bu yıl da İstanbul Güngören’de Karacalar Aile Derneğinde bir araya gelerek hasret gideren mezunlar, uzun uzun sohbet ettiler. Bu yılki toplantıya katılan tanıdık simalar arasında Of Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral, İş Adamı Fuat Çakıroğlu, Mahkeme Başkanı Gürsoy Karaca, İş adamı Mikail Dervişoğlu, Dr. İrfan Koç, İş adamı Sebahattin İhtiyaroğlu ve çok sayıda ŞAT Lisesi mezunu katıldı.

 

Karacalar Aile Derneği Başkanı Ali Karaca hemşerilerini derneğinde ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederken programı tertipleyen İş adamı Mikail Dervişoğlu kahvaltıda yaptığı açıklamada; “hemşerilerimizi bir arada görmek beni de mutlu etti. Of dedik mi zaten herkes bir duruyor. Birlikten kuvvet doğuyor. Bu birlikteliğimiz her yıl daha da büyüyerek güçleniyor. Dün öğrenciydik bugün bir aile reisi olduk. Zaman akıp gidiyor globalleşen dünyada bu birlikteliklere ihtiyaç var. Bunları büyüterek çoğaltmamız lazım” ifadelerini kullandı.

 

Dervişoğlu, gelecek yıl daha geniş çaplı bir organizasyonla bir arada olmayı planladıklarını sözlerine ekledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21