Of Hayrat’tan Uğurlu ve Cumder’e ziyaret

Of Hayrat Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul’daki Of Mahalle Derneklerini ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundu.

Of Hayrat’tan Uğurlu ve Cumder’e ziyaret

Of Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral ve Dernek Yöneticileri Barış Özkanca, Ahmet Yağız Karaismail, Yasemin Tandoğan, İstanbul’da faaliyet gösteren Of ve Hayrat’ın Mahalle Derneklerini ziyaret ederek dernek başkanı ve yöneticileri ile bilgi alış verişinde bulundu.

 

Ziyaretler kapsamında Güngören’de bulunan Of Uğurlu Derneği ve Of Cumapazarı Derneği (CUMDER) ‘ni ziyaret eden Başkan Saral ve beraberindekiler, birlik ve beraberlik vurgusu yaptılar.

 

Ziyaret amaçlarının birlik ve beraberliğe güç vermek olduğunu belirten Başkan Saral; “Dernek Başkanlarımız ve yöneticilerimizle bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Geleceğe nasıl yapabiliriz diye görüşmeler yapıyoruz. Of’taki Turizm değerleri, öğrenci bursları ve yapılacak Of'un Kurtuluş Programının çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunuyoruz” diye konuştu.

 

Of Uğurlu Dernek Başkanı Yaşar İlhan ve Cumder Başkanı Yaşar Çakır tarafından ağırlanan Başkan Saral ve beraberindekiler, misafirperverlikleri nedeniyle kendilerine teşekkür ettiler.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21