Of Hayrat’ın 17. Şampiyonu Çakıroğlu

Of Hayrat Derneği tarafından organize edilen, Of, Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı Dernekler arası Futbol Turnuvasının 17.sinde şampiyonluğu Çakıroğlu Eğitim ve Kültür Derneği kazandı.

Of Hayrat’ın 17. Şampiyonu Çakıroğlu

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Of Hayrat Derneği tarafından organize edilen ve bu yıl 17.si gerçekleştirilen; Of, Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı Dernekler arası Futbol Turnuvası, Uğurlu Derneği ile Kıyıcık Derneği arasında oynanan final maçı ile sona erdi.

 

İstanbul Fatih Mimar Sinan Stadında oynanan final maçı öncesinde müzik ve eğlence vardı. Karadenizin yetiştirdiği sanatçılardan Emre Şentürk’ün sahnesi ile  başlayan coşkulu şenliğin sunumunu TV ve radyolardan tanıdığımız Mikrofon delisi lakabı ile Şenol Korkmaz yaptı.

 

Birbirinden güzel türküleri hemşerilerimiz için seslendiren Emre Şentürk, hem kemençesi hem de sesi ile davetlilere eğlenceli bir gün yaşattı.

 

Törende konuşan Of Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral, “Onaltı yıldır süre gelen zamanda kardeşlik içerisinde devam eden futbol turnuvamızın bugün onyedincisinin finalini gerçekleştireceğiz. Final maçımız Çakıroğlu Derneği Futbol takımı ile Uğurlu Derneği Futbol takımları arasında oynanacak. Kardeşçe zevkli ve çekişmeli bir mücadele olacağını bekliyorum. Her iki takıma da başarılar diliyorum. Burada kupadan ziyade kaynaşmanın önem taşıdığının bir kez daha altını çizmek istiyorum. Bu turnuvaya katılan tüm dernek başkanlarına yöneticilerine futbolcu kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

 

Final maçını Gençlik ve Spor Eski Genel Müdürü Mehmet Atalay, Of Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral, Çakıroğlu Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Çakıroğlu,  Birleşik Makililer Derneği Başkanı İdris Türk, Uğurlu Derneği Başkanı Yaşar İlhan, Saraçlı Derneği Başkanı Mustafa Bahri Vahapoğlu, Karaca Aile Derneği Başkanı Ali Karaca, Kıyıboyu Derneği Başkanı Hasan Kolenoğlu, Güngören İş adamları ve İnşaatcılar Derneği Başkanı Fikret Turan, Dernekpazarı Vakfı Başkan Yardımcısı Ahmet Aktürk, Yarlı Derneği Başkanı Hafız Şirazi Kaba ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ile çok sayıda vatandaş izledi.

 

Çakıroğlu Vakfı ile Uğurlu Derneği arasında oynanan final maçında gülen taraf, Çakıroğlu Derneği odu.

 

Güzel futbolunu dört golle süsleyerek maçı 4-1 galip kazanan Kıyıcık Vakfı, ilk kez kupa sevinci yaşarken onyedinci kupanın sahibi oldu.

 

Maç sonunda her iki takımın başkanı, yöneticileri ve futbolcuları birbirlerini tebrik ederken mutlu sona ulaşan Çakıroğlu futbol takımı oyuncularının horon ve havai fişek gösterileri ile program sona erdi.

 

Tek Rumeli Televizyonu muhabiri Ömer Karakaş tarafından çekimleri yapılan program, 4 Mayıs Cumartesi günü saat 22.00’de Tek Rumeli Tv ekranlarından yayınlanacak.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21