Of Hayrat Vakfı istişare toplantısında buluştu

Of Hayrat Vakfı’nın istişare toplantısında bir araya gelen Vakıf Yöneticileri ve Mütevelli Heyeti üyeleri bilgi alış verişinde bulundu.

Of Hayrat Vakfı istişare toplantısında buluştu

İstanbul’da faaliyetlerini sürdüren Of Hayrat Vakfı’nın yöneticileri ve mütevelli heyeti üyeleri istişare toplantısında bir araya geldi.

 

Aksaray Merkez binasındaki VİP salonunda gerçekleştirilen toplantıda Kadıköy Fenerbahçe’deki sosyal tesis olarak inşa edilmekte olan vakıf binası ile ilgili blgi alış verişinde bulunuldu.

 

Genel Sekreter Emrullah Tellioğlu'nun açılış konuşmasını ve moderatörlüğünü yaptığı istişare toplantısında;

Vakıf Başkanı Celal Yıldırım mütevelli heyet üyelerine selamlama konuşması yaparak toplantı hakkında bilgi verdi.

 

Dernek Başkanı Mustafa Saral inşaatın yapımı ile ilgili teknik bilgiler ve binanın kiraya verilmesi ile ilgili bilgiler verdi.

 

Of Hayrat Vakfı kurucu başkanlarından Prof. Dr. Ali Akyüz hocanın konuşmaları ile devam eden istişare toplantısında dernek eski başkanlarından Dr. Zafer Nuhoğlu ve Ruhan Çakıroğlu da söz alarak görüşlerini anlattılar.

 

Mütevelli Heyet üyelerinden Raif Kapıcıoğlu, Temel Tellioğlu, Eşref Albayrak, Kemal Şener,

Prof. Dr. Reşit Özkanca, Başsavcı Celil Demircioğlu ve Hasan Çakıroğlu söz alarak konuşmalar yaptılar.

 

Toplantıda Dernek Başkanı Mustafa Saral, Genel Sekreter Emrullah Tellioğlu ve Haluk Sadıkoğlu’nun sorumluluğundaki Of Hayrat Vakfı İktisadi İşletmesinin yapımını üstlendiği binanın el birliği ile bitirilip kiraya verilmesi, Vakıf mülklerinin en iyi şekilde değerlendirilmesi ve Vakfa yeni mülkler kazandırılması yönünde görüş birliğine varıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21