Of Hayrat Genç Girişimcilerden 261 koli yardım

Of Hayrat Genç Girişimciler Platformu tarafından başlatılan yardım kampanyası kapsamında Of ve Hayratlı 261 ihtiyaçlı aileye Ramazan yardımında bulundu.

Of Hayrat Genç Girişimcilerden 261 koli yardım

İstanbul'da faaliyet gösteren Of Hayrat Genç Girişimciler Platformu önceki ramazanlarda olduğu gibi bu ramazan ayında da Of ve Hayratlı hemşehrilerine ramazan yardımında bulundu.

261 ihtiyaçlı aileye Ramazan yardımında bulunduklarını belirten Of Hayrat Genç Girişimciler Platformu Başkanı Emir Kağan Çakıroğlu; “Her ramazan Of ve Hayratlı hemşehrilerimizin gönüllerinde yer edinmek için çırpındığımız gibi bu Ramazanda elimizden gelenin en iyisini yaparak tüm hemşehrilerime ulaşmaya çalıştık. Köy dernek başkanlarımız aracılığı ile tespit ettiğimiz ailelerimize desteklerimizi ilettik” dedi.

Kendilerine yardımcı olan ve organizasyonlarınızda kendilerini destekleyen tüm dernekler başkanlarına teşekkür eden Başkan Çakıroğlu; “Of Hayrat Derneğimizin başkanlığına adaylığımızı açıkladığımız günden bu yana durmadan çalışıyoruz. Hemşehrilerimizin asaleten görev verdikleri Genel Kurula kadar durmadan çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21