Of Hayrat Derneğinden Oflulara ücretsiz sağlık hizmeti

Tuzla Devlet Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Didem Arslan, Oflu hemşerilerine randevusuz ve ücretsiz olarak (SGK) kapsamında sağlık hizmeti veriyor.

Of Hayrat Derneğinden Oflulara ücretsiz sağlık hizmeti

Merkezi İstanbul’da bulunan Of Hayrat Derneği, gurbetteki hemşerilerine sağlık alanında da hizmet vermeye devam ediyor.

 

Tuzla Devlet Hastanesi’nde Göğüs Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan Op. Dr. Didem Arslan, Çarşamba ve Cuma günleri 17.00-19.30 saatleri arasında Of hemşerilerine randevusuz ve ücretsiz olarak (SGK) kapsamında sağlık hizmeti verecek.

 

Of Hayrat Derneği Genel Sekreteri Emrullah Tellioğlu yaptığı açıklamada; “Hemşerilerimize sağlık hizmeti vermek amacıyla Tuzla  Devlet Hastanesi Doktorlarından Göğüs Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Didem Arslan ile hemşerilerimize sağlık hizmeti ve kapsamlı akciğer taraması yapılması için bir sağlık projesi hizmeti vermeye karar verdik.  Hemşerilerimizin SGK kapsamında Ücretsiz sağlık hizmetinden faydalanmaları için randevusuz olarak Çarşamba ve Cuma günleri saat 17.00 ile 19.30 arası Of Hayrat Derneği vasıtası ile gidip konusunda uzman doktorumuz Operatör Doktor Didem Arslan'dan hizmet alabilirler. Of Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği olarak sağlık hizmetlerimiz ve Projelerimiz devam edecektir. Çok değerli doktorlarımızla çeşitli seminerler yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Daha detaylı bilgi almak isteyen hemşerilerimiz 0212 631 62 05 Numaralı Telefondan detaylı bilgi alabilirler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21