Of Hayrat Derneği pandemi sürecinde dijital çalışacak

Kurulduğu günden beri hizmet odaklı çalışmalarını sürdüren Of Hayrat Derneği, pandemi süreci kapsamında çalışmalarını dijital ortamdan devam edecek.

Of Hayrat Derneği pandemi sürecinde dijital çalışacak

Of-Hayrat Derneği yönetimi, yaz dönemi sonrası ilk toplantısını "sosyal mesafe ve maskeli" olarak Fatih'teki Dernek lokalinde gerçekleştirdi.

İstanbul'daki en büyük bölge sivil toplum örgütlerinden biri olan Of Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral ve Yönetim Kurulu Üyeleri uzun bir aradan sonra bir araya gelerek süreçle ilgili fikir alışverişinde bulundular.

Toplantıda pandemi süreci altında STK faaliyetleri, unutulan deprem ve kentsel dönüşüm farkındalığı, üniversite sınavı yerleştirme sonuçları ile dijital kanallar ve sosyal medya faaliyetleri konuları ele alındı.

1967 yılından beri faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren derneğin, pandemi sürecinde de bu faaliyetlere ara vermeden devam etmesinin kararlaştırıldığı toplantıda geçmişten farklı olarak bu aktivitelerin bu süreçte dijital ortamda gerçekleştirilmesi planlandı.

Bir çok etkinliğiyle örnek olan Of-Hayrat Derneği, STK'ların dijitalleşme sürecinde de onlara ön ayak olarak pandemi sürecini "online" geçirmeyi amaçlıyor.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21