Of Belediyesi, Ofluları Feshane’de buluşturuyor

Trabzon Dernekleri Federasyonu tarafından İstanbul Feshane’de düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri kapsamında Of Belediyesi de açtığı stantla Ofluları buluşturuyor.

Of Belediyesi, Ofluları Feshane’de buluşturuyor

Trabzon’un Fethi’nin 552.yıl dönümü vesilesiyle Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF) tarafından İstanbul Feshane’de düzenlenen Trabzon Tanıtım Günleri başladı.

 

Etkinliklere Trabzon’un merkez ve ilçe belediyelerinin yanı sıra sivil toplum, resmi kurumlar ve özel kuruluşları katılıyor.

 

Of Belediyesi de açtığı stantla Ofluları İstanbul’da buluşturuyor. Trabzon’un kurtuluş yıldönümlerinde Ankara’da düzenlenen etkinliklere katılan Of Belediyesi, ilk kez İstanbul’da düzenlenen bir etkinliğe katılıyor.

 

26-29 Eylül tarihleri arasında düzenlenen etkinliklerin ilk günü stant hazırlıkları ile geçerken etkinliğin resmi açılışı 27 Eylül Cuma günü Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar tarafından yapılacak.

 

İstanbul’daki hemşerileriyle buluşmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Of Belediye Başkanı Murat Saral; “Daha önce Ankara’da düzenlenen etkinliklere katılmıştık. İstanbul’da ilk kez böyle bir etkinliğe katılıyoruz. İstanbul’da yaşayan çok sayıda hemşerimiz var. İnşallah bu etkinlikler vesilesiyle Of’un dışında yaşayan Oflularımızla buluşma fırsatı yakalayacağız. Tüm hemşerilerimizi etkinliklerimize ve standımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
oflu61
oflu61 - 8 yıl Önce

yüksel bey seni görmekten bıktık istemiyor artık seni..

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21