Kıyıboyu Derneğinin yeni başkanı Hasan Kolenoğlu

Kısa bir süre önce kurularak faaliyetlerine başlayan Of Kıyıboyu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin 1.olağan kongresinde Hasan Kolenoğlu başkanlığa seçildi.

Kıyıboyu Derneğinin yeni başkanı Hasan Kolenoğlu

Merkezi İstanbul Güngören’de bulunan ve kısa adı OFKIYIDER olan Of Kıyıboyu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin birinci olağan Genel Kurul Toplantısı Dernek Lokalinde gerçekleştirildi.

 

Genel Kurul toplantısına üyelerin ilgi yüksek olurken Divan Kurulu Başkanlığına Mimar Rıza Kolenoğlu seçilirken, Üyeliklerine Mustafa Dervişoğlu, Ali Köseoğlu ve Çoşkun Köse seçildi.

 

Derneğin kuruluşundan itibaren geçen altı aylık süreçteki gelir-gider raporları üyelerin bilgisine sunularak oy çokluğu ile kabul edildi.

 

Kongrede başkanlık için liste sunulmazken üyeler tarafından Hasan Kolenoğlu başkanlığında oluşturulan ortak liste ile yönetim kurulu belirlendi.

 

Dernek Başkanlığına seçilen Hasan Kolenoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında; “Biz Kıyıboyu Derneği üyeleri olarak hep beraber büyüyeceğiz ve güzel işlere projelere imza atacağız. Derneğimizin kurulumundan bu güne kadar bu nezih mekanı bizlere hazırlayan önceki yönetici arkadaşlarımıza ve siz üyelerimize teşekkür ederiz. Gayretlerinizle buraya kadar getirdiğimiz bu mekanı inşallah daha da zenginleştirerek herkesi kucaklayabilecek bir konuma hazırlamak arzusunda olacağız ve gayret edeceğiz. Herkes kendine yakışanı yaparsa burada hiçbir sorun kalmayacağı düşüncesindeyim. Dernekçilik  insanların buluştuğu kaynaştığı ve güçlendiği  bir anlayış ile hareket halinde olan yerlerdir. Bu gücümüzü yıllardır hep sakladık ama şimdi bunu göstermemiz lazım. Burayı gençlerimize bizler açtık, onlar yürütecek. Bizlerin de desteği ile gençlerimizin çok güzel projeleri var onları hayata geçirmek için bir takım çalışmalar yapacağız. Kurucu başkanımız Ali Karaca ve yönetimdeki arkadaşlarımız bir şeyler yapmaya çalıştılar. Gayretlerini mücadelelerini gördük onlara hizmetlerinden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde yürüyeceğimiz uzun ve huzurlu bir yolculuğumuz olacak inşallah. Kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Dernek üyeleri Başkan Kolenoğlu ve Yönetimim Kurulu Üyelerini tebrik ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 5 yıl Önce

hayırlı ve uğurlu olsun.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21