Karaca Ailesi dernek üyelerini kahvaltıda buluşturdu

Kısa bir süre önce kongresini gerçekleştiren Karaca Eğitim Kültür ve Aile Derneği, düzenlediği kahvaltıda dernek üyelerini dernek başkanlarıyla kahvaltıda buluşturdu.

Karaca Ailesi dernek üyelerini kahvaltıda buluşturdu

Kısa bir süre önce kurulan Karaca Eğitim Kültür ve Aile Derneği, kuruluşunun ardından düzenlediği ilk kongresi ile yeni yönetimini belirledi.

 

Kurucu Başkan Ali Karaca, tek liste halinde girdiği kongrede üyelerin destekleri ile güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi.

 

Başkan Karaca yönetim kurulu üyeleri ile birlikte düzenlediği kahvaltıda Trabzon’un değerlerini dernek üyeleriyle buluşturdu.

 

Dernek lokalinde düzenlenen kahvaltıya Güngören Trbzonlular Derneği Başkanı İbrahim Yılmaz, Bayrampaşa Derneği Başkanı Mustafa Sarı, Of Hayrat Derneği Başkanı Mustafa Saral, Bölümlü  Derneği Başkanı İş adamı Osman Turan, Birleşik Makililer Derneği ve Kutrialioğlu Aile Derneği  Başkanı İdris Türk, Cumapazarı Derneği Başkanı Yaşar Çakır, Kıyıboyu Derneği Başkanı Hasan Kolenoğlu, Gülenköy Dernek Başkanı Ali Ayaz, Of’un yetiştirdiği önemli değerlerden Ressam Cemal Akyıldız, İş adamı Mikail Dervişoğlu, Merter Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Şahin, CHP Bahçelievler Meclis Üyesi Tahsin Balekoğlu ve dernek üyeleri katıldı.

 

Kahvaltıda konuşan ve dernekleşmenin önemine değinen Başkan Karaca; “Hemşehri derneklerinin çoğalması memnun edici. Öncelikle burs ağırlıklı çalışmalarımız var. Derneklerin bir çoğunda kahvehane oyunları kaldırıldı. Sosyal hizmetler vermeye hedeflenerek çalışmalarını bu yönde hazırlandıklarını görüyor ve şahit oluyoruz. Doğrusu da budur. Hizmet verilecekse öncelik gençlere yatırım olmalıdır. Kahvaltımıza katılarak bizleri şereflendiren, onurlandıran ve kahvaltı programımıza renk katan misafirlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kahvaltının ardından yapılan karşılıklı sohbetlerle program devam etti ve çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

 

Karaca Eğitim Kültür ve Aile Derneği Yönetiminde şu isimler yer alıyor;

Ali Karaca, Adnan Yavuz, Fikret Yavuz, Furkan Karaca, Mehmet Karaca, Yahya Karaca, Mustafa Karaca (Resuloğlu), Aziz Karaca, Hamdullah Suphi Karaca

 

Yedek Üyeler;

Adem Karaca, Uğur Karaca, Adem Yavuz, Hamza Karaca, İhsan Karaca, Emrah Karaca, Çetin Karaca, Mikail Karaca, Çetin Yavuz

 

Denetim Kurulu Asil Üyeler

Orhan Karaca, Yusuf Karaca, Tahsin Yavuz

 

Denetim Kurulu Yedek Üyeler

Salih Zeki Karaca, Gafur Karaca, Faruk Karaca

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21