Güngören Trabzonlular Derneğinde Diploma Töreni

Güngören Trabzonlular Derneği tarafından İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile organize edilen kursları başarıyla tamamlayan kursiyerlere diplomaları takdim edildi.

Güngören Trabzonlular Derneğinde Diploma Töreni

Güngören Trabzonlular Derneği tarafından İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile organize edilen mesleki kurslar meyvelerini vermeye başladı.

 

İlçede bir bucuk yıl önce faaliyete başlayan Güngören Trabzonlular Derneği, o günden bu yana başlatmış olduğu beceri kurslarına ara vermeden devam ediyor.

 

Her kesimden vatandaşların katılım sağladığı beceri kurslarına ev hanımları başta olmak üzere gençlerin de katılımı ile kurslardaki hareketliliğin arttığı gözlendi.

 

Güngören Trabzonlular Derneği başkanı İbrahim Yılmaz konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Biz Güngören Trabzonlular Derneği olarak ilçede yaşayan halkımızın taleplerini değerlendirerek hareket ediyoruz ve bunu da başardığımıza inanıyoruz. Kurslardaki hareketlilik artış gösterirken gördüğümüz tablo bizleri de memnun ediyor. Son olarak Başlattığımız filografi kursuna katılım sağlayan kursiyerlerimizin çoğunluğunun bayan olması önemli. Bugün diploma töreni düzenleyerek kursiyerlerimize takdim edeceğiz. Bu anlamda 8 Mart dünya kadınlar gününe denk gelmesi de ayrı bir tesadüf olsa gerek. Bu mutlu günlerinde onların da Dünya Kadınlar Gününü kutlarım. Kurs süresince emeği tartışılmaz olan Kursiyer Hocamız Nagihan Şahin Kocabaş'a da emeklerinden ve hizmetlerinden dolayı da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21