Güngören Trabzonlular Derneği yılın öğretmenini seçti

Güngören Trabzonlular Derneği tarafından başlatılan “Yılın Enleri” projesi kapsamında yılın öğretmeni olarak Alaettin Bulutoğlu seçildi.

Güngören Trabzonlular Derneği yılın öğretmenini seçti

Güngören Trabzonlular Derneği kendi değerlerinden yılın enlerini belirlemek için kolları sıvadı. Kısa bir süre önce yılın muhtarını seçen Güngören Trabzonlular Derneği, şimdi de yılın öğretmeni ünvanını Şiir Mektebi Okul Müdürü Alaettin Bulutoğlu'na verdi.

Dernek Merkezi Sosyal Tesislerinde düzenlenen özel törende yılın enleri ödülü yılın öğretmeni Alaettin Bulutoğlu'na takdim edildi.

Düzenlenen törene Güngören Trabzonlular Derneği Başkanı İbrahim Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeleri, Yıldız Teknik Üniversitesi Öğrendim Üyesi Muhammed Kurulay, Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü İlyas Danışmaz, Güngören İmam-Hatip Ortaokulu Müdürü Mehmet Erdem Akaydın, Kemal Kaya Ortaokulu Müdürü İsa Süleymanoğlu, 75.Yıl Ortaokulu Müdürü Hasan Fehmi Erkan, Güngören Belediyesi Meclis Grup Başkan Vekili Tarık Kanbur, Eğitim-Bir-Sen Güngören Şube Başkanı Emin Erdoğan, Eski Meclis Üyesi Erdoğan Koç, Haznedar İdman Ocağı Başkan Vekili Mehmet Mutlu, Belediye Meclis Üyeleri Nazan Gülöz ve Hamiyet Özçelik katıldılar.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2021, 00:19

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
PAPARAZİ
PAPARAZİ - 1 yıl Önce

Siz daha çok şey öğreneceksiniz sizi gidi küçük hafiyeler sizi!!!

Müzisyen
Müzisyen - 1 yıl Önce

Değerli şair yetişdiricumuz bir iki mısra da bize versun da beste yapalum.Hep fenerli hakem yetişdurecek değil ya okullarumuz

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21