Günebakanlılar kahvaltıda buluştu

Dernekpazarı Günebakan Derneği Gençlik Kolları tarafından düzenlenen pazar kahvaltısında Günebakanlılar aileleriyle birlikte kahvaltı yaptılar.

Günebakanlılar kahvaltıda buluştu

İstanbul Güngören'de faaliyet Gösteren Dernekpazarı Günebakan Derneği üyeleri, gençlik kollarının düzenlediği kahvaltı programında bir araya geldiler.

 

Dernek merkezinde bir araya gelen üyeler, hafta sonunu iyi değerlendirerek hem kahvaltı yaptılar hem de sohbet ettiler.

 

Gençlik Kolları Başkanı Yılmaz Ayyıldız yaptığı açıklamada; “Düzenlediğimiz kahvaltı programı ile hem genç kardeşlerim hem de dernek üyelerimiz ailece sohbet ortamında kahvaltı yapma fırsatı buldular. Yıl içinde bu tür programlarımızı yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Günebakanlıları bir araya getirebilmek için gayret sarf ettiklerini belirten Ayyıldız; “Biz gençler olarak sürekli bir araya geliyoruz. Gurbette yaşayan günebakanlılar olarak dernek merkezimizi sürekli acık tutarak hemşerilerimizin buluşma noktası olması ile bir araya gelme fırsatı buluyoruz. Günebakanlılar olarak Mart ayında gece düzenliyoruz tüm hemşerilerimizi bu geceye bekliyoruz dayanışma kaynaşma ve eğlenceye davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21