Dernekpazarılı İş İnsanı Kurt Triya’yı hizmete sundu

Dernekpazarılı İş İnsanı Fikri Kurt’un 3 kızı adına yaptığı Triya Balo ve Düğün Salonu İsmail Türüt’ün sahne aldığı konserle hizmete açıldı.

Dernekpazarılı İş İnsanı Kurt Triya’yı hizmete sundu

İstanbul’un yeni düğün ve balo salonu Triya, muhteşem bir akşamla açıldı. İsmail Türüt’ün sahne aldığı geceye 600 özel davetli katıldı. Triya’yı İstanbulluların hizmetine sunan işadamı Fikri Kurt, “Triya’yı düğün, balo ve özel geceler için tasarladık. Burası 3 kızımın. Onların himayesinde artık” şeklinde konuştu. Triya önümüzdeki günlerde Karadeniz gecelerine de sahne olacak.

3 Kızı İçin Triya’yı Açtı

İstanbul düğün ve balo hayatı yeni bir mekana kavuştu. Fikri Örme Yönetim Kurulu Başkanı Fikri Kurt’un İstanbul’a kazandırdığı yeni mekanın adı Triya. İstanbul Kartal’daki düğün ve balo salonu yaklaşık 600 kişilik davetli topluluğuna hitap ediyor.

Seren Uzun ve İsmail Türüt konserleriyle açılan Triya, özellikle düğünler için yepyeni bir mekan sunuyor.

İş insanı Fikri Kurt, Triya adının üç kızından geldiğini belirterek, “3 kızım 1 oğlum var. Aile içinde kız, erkek evlat ayrımı olmaz. Ben burayı hayal ederken, 3 kızımla birlikte hayal ettim. Onlardan dolayı burası Triya ve burası artık onların. Tüm hakları, işletmesi her şeyi onlara ait” şeklinde konuştu.

Resmi açılışı yapılan Triya, 600 kişiye kadar düğün, nişan ve özel gece organizasyonları için mükemmel imkanlar sunuyor. Oldukça modern bir sahneye sahip Triya canlı müzik performansları için de uygun. Tavan yüksekliği ve modern tasarımıyla dikkat çeken Mekan’ın en önemli özelliği, açık ve kapalı otoparkı.

Fikri Kurt’un sahibi olduğu Parma AVM içinde yer alan Triya Düğün ve Balo Salonu, İstanbul Kartal’da konuklarına hizmet verecek.

İlk Konser Türüt’ten

Resmi açılışı Seren Uzun ve İsmail Türüt konserleriyle olan Triya’nın bu özel gecesinde davetliler horon ve kemençeye doydu. Tahsin Terzi’nin muhteşem kemençe performansıyla ile saatlerce horon oynayan davetliler, İsmail Türüt’ün efsane türkülerine de eşlik ettiler. Fikri Kurt, davetlilerle birlikte horon halkasında yerini aldı ve onlarla birlikte horon oynadı.

Haber-Foto: Aytekin Akay / İstanbul

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
oflu
oflu - 7 ay Önce

Eksiğimiz balo salonu idi şimdi başimiz goğe erdi !!!!!!!!!!

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21