Cumder’in sergi açılışına yoğun ilgi

Cumder tarafından düzenlenen Gümüş Takı, Atık Malzemelerden Çanta Üretimi, Dikiş ve Kemençe kurslarının sona ermesiyle düzenlenen sergi açılışına ilgi yoğun oldu.

Cumder’in sergi açılışına yoğun ilgi

Cumapazarı Yardımlaşma ve Dayanıma Derneği (Cumder) tarafından düzenlenen Gümüş Takı, Atık Malzemelerden Çanta Üretimi, Dikiş ve Kemençe kursları sona erdi.

Kursların tamamlanmasının ardından kursiyerler tarafından üretilen eserler davetlilerin beğenisine sunuldu.

Açılışta konuşan Dernek Başkanı Yaşar Çakır; “Yaklaşık sekiz aylık bir süreç sonunda kursiyerlerimizin yaptığı birbirinden güzel çalışmalar takdire şayandır. El emeği göz nuru ile yapılan bu çalışmalar için kursiyerlerimizi ve kurs hocalarımızı kutluyorum. Cumapazarı derneği olarak bu tür çalışmalara her zaman öncülük yapmak asli görevlerimizdendir. İnşallah gelecek dönemde daha değişik kurslar ile devam edeceğiz. Sergi açılışımıza katılarak bizleri onurlandırdığınız içine siz değerli misafirlerimize teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Serginin açılışına Güngören Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Gülay Akbaş, Of Hayrat Derneği Eski Başkanı Mustafa Saral, Of Kıyıboyu Derneği Başkanı Ali Köseoğlu, Of Saraçlı Derneği Başkanı Mustafa Bahri Vahapoğlu, Güngören Konyalılar Dernek Başkanı Hasan Bozkır, Güngören İş Adamları ve İnşaatçılar Derneği Başkanı Mehmet Turan, eski başkan Fikret Turan, Of İmam Hatip Lisesi Mezun ve Mensupları Derneği Başkanı Ali Ulusoy, Cumder yönetim kurulu üyeleri Mehmet Sarıalioğlu ve Mustafa Saral, Kadın Kolları başkanı Fatma Saral ve kursiyer öğrenciler ile yakınları katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21