Cumder’den 16.yıl gecesi

Cumapazarı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından düzenlenen 16.yıl özel gecesi Cumapazarılıları ve Oflu STK yöneticilerini İstanbul’da buluşturdu.

Cumder’den 16.yıl gecesi

Kısa adı Cumder olan Cumapazarı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği İstanbul Güngören’deki dernek merkezi ile 16 yıldır sürdürdüğü aralıksız faaliyetleri ile hemşerilerini gurbette buluşturmaya devam ediyor.

 

Bağcılar Halk Sarayı’nda düzenlenen ve Oflu hemşerimiz Ayhan Ayaz’ın sunuculuğunu yaptığı gecenin açılış konuşmasını Başkan Yaşar Çakır yaptı. 

 

Hiç durmadan yorulmadan yılmadan çalışmalarına devam edeceklerini belirten Başkan Çakır; “Çalışmalarımıza gönülden destek veren Cumapazarlı ve Cumapazarı sevdalılarına teşekkür ediyorum. Beraber başladığımız gönül yolculuğu güçlenerek devam ediyor. Bu anlamda beraber yürüdüğümüz hemşerilerimizle beraber halkımıza kazandırdığımız yeni dernek lokalimiz gibi eserler kazandırmaya devam edeceğiz. Sizlerin destekleri ile bunları başarmaya devam edeceğiz. Destekleriniz sayesinde bu gün de buradayız. Her zaman olduğu gibi öncelik gençlere ve eğitime olacaktır. Programımıza renk katan ve bu gece bizlerle birlikte olan çok değerli katılımcılara ve gecemize katılamayarak iyi dilek mesajlarını bizlere ileten herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Geceye Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Cemil Şahin, Bakırköy I.Ağır Ceza Mahkemesi Reisi Erdoğan Tost, Hakim Mükerrem Çevik, Hakim Müzeyyen Yıldız Çolak, Avukat Suzan Şahin, Avukat Canan Aktaş, Müteahhit Mahmut Bahadır, TURMOB Yönetim kururlu üyesi Hayrı Öztürk, Güngören CHP İlçe Başkan Yardımcısı Canip Bingöl, Merter Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Şahin, TDF Mali İşler Sorumlu Başkan Yardımcısı Salih Zeki Durmuşoğlu, TDF Kadın Kolları Başkanı Asuman Sula Durmuşoğlu, Of Hayrat Derneği Genel Sekreteri Emrullah Tellioğlu, Yazar Yüksel Güney, İş adamı Doğan Yılmaz, Saadet Partisi Güngören İlçe Başkanı Adnan Hacıabdullahoğlu, Saadet Partisi Güngören İlçe Başkan yardımcısı Ahmet Sandıkçı, Cumapazarlı Avukatlar Suat Saral ve Fatma Özçelik, Of-Yazlık Köyü Dernek Başkanı Celal Şen, Eczacı Şehsane Özçelik Kocagil, Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanı İsmail Yıldız Öksüz, Bahçelievler Trabzonlular Derneği Başkanı Selami Aygut, Maçka Akarsu Köyü Dernek Başkanı Adnan Şimşek, Of-Saraçlı Köyü Derneği Başkanı Mustafa Bahri Vahapoğlu, Güngören Trabzonlular Derneği Başkanı İbrahim Yılmaz, Of-Uğurlu Köyü Derneği Başkanı Yaşar İlhan, Of-Solaklı Platformu Başkanı Yılmaz Çakır, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi Opr.Dr.İrfan Koç, Dernekpazarı Gülen Mahallesi Derneği Başkanı Ali Ayaz, Of-Kıyıboyu Derneği Başkanı Hasan Kolenoğlu, Of-Tekoba Derneği Başkanı Barbaros Ulu, İyi Parti Güngören İlçe Başkanı Ayhan Kurtve Cumapazarılılar katıldı.

 

Programda yöresel sanatçılar Turan Topcuoğlu, Ekin Uzunlar, Mesut Çakır ve Kerim Aydın söyledikleri türkülerle davetlileri gönüllerince eğlendirdiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21