Cumder’de Çakır yeniden başkan

Cumapazarı Yardımlaşma Derneği’nin 6.olağan kongresinde mevcut başkan Yaşar Çakır, yeniden başkanlığa seçildi.

Cumder’de Çakır yeniden başkan

Merkezi İstanbul Güngören’de bulunan Of Cumapazarı Yardımlaşma Derneğinin altıncı olağan kongresi İstanbul’daki dernek merkezinde yapıldı. .Tek listeyle gidilen seçimde Yaşar Çakır yeniden başkanlığa seçildi.

 

Kongreye İlgi Yoğundu

Kongreye Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı İrfan Öztürk, Trabzon Dernekleri Gençlik Kolları üyeleri, Of-Uğurlu Derneği Başkanı Yaşar İlhan, Of-Bölümlü Derneği Başkanı Yılmaz Çakır, Dernekpazarı-Gülenköy Dernek Başkanı Ali Ayazoğlu, Dernekpazarı Vakfı Başkan yardımcısı Ahmet Aktürk, Of-Söğütlü Köyü Derneği Başkanı Sefer Kapıcıoğlu, Cumapazarlılar Yardımlaşma Derneği eski başkanlarından Niyazi Zengin ve Olgun Saral katıldı

 

Çalışmalara Devam Edeceğiz

Kongrenin açılış konuşmasını yapan Başkan Yaşar Çakır; “Bundan iki yıl önce bize tevdi ettiğiniz emaneti ben ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım laiki ile yerine getirebilmek için canla başla çalıştık. Bu çalışmalarımızda bizlere yardımcı olan tüm yönetim kurulundaki arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizim amacımız dernek olarak köylülerimiz ile gurbet ocağına bir çatı altında dertleşmek ve hasret gidermektir. Lütfen derneğimize sahip çıkalım. Sizlerin görüş ve önerileri  ile gurbette bulunan hemşerilerimizle birlik olma yönünde tek yumruk olalım. -Bir elin nesi var, iki elin sesi var- anlayışı ile karşımızdaki kişilere gerek siyasi alanda ve gerekse her konuda gücümüzü göstermek mecburiyetindeyiz” diye konuştu.

 

Yeni dönemde daha güzel hizmetler sunmak istediklerini belirten Başkan Çakır; “Köyümüzün değerlerine sahip çıkmalıyız. 2015 Yılında dernek olarak daha güzel hizmetler ile karşınıza çıkmak için sizleri bizlerin saflarında görmek istiyoruz. Çalışınca her şey güzel oluyor Sizlerin dua ve maddi desteklerinize ihtiyacımız olduğunu bir kez daha vurgulayarak, yeni seçilecek yönetimimizin beldemiz için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyor, hepinizi derneğimiz çatısı altında birlik ve beraberliğe davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kongrede Trabzon Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı İrfan Öztürk, Uğurlu Derneği Başkanı Yaşar İlhan, Bölümlü Derneği Başkanı Yılmaz Çakır, Söğütlü Derneği Başkanı Sefer Kapıcıoğlu, Gülenköy Derneği Başkanı Ali Ayazoğlu ve Dernekpazarı Vakfı Başkan Yardımcısı Ahmet Aktürk de dernek sorunları ile ilgili konuşmalar yaptılar. Konuşmalar ardından seçimlere geçildi.

 

Yapılan seçimler sonunda Cumder Yönetim Kurulu Üyeliklerine Yaşar Çakır, Oktay Gündoğdu, Dursun Yılmaz, Mustafa Türk, Ümran Güçlü Kütahya, Mehmet Sarıalioğlu, Abdullah Koç, Kadir Zengin, Yasemin Aydın, Ali (Tahsin) Terzi ve Paşa Koç, Denetleme Kurulu üyeliklerine ise Niyazi Zengin, İbrahim Yılmaz ve Murat Kaya seçildiler.

 

Seçimlerin ardından Teşekkür konuşması yapan Dernek Başkanı Yaşar Çakır, göreve yeni seçilen üyelere başarılar diledi.

 

Haber-Foto:Sadullah Dervişoğlu

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

TEBRİK EDERİM HAYIRLI ÇALIŞMALAR VE MUTLU YILLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21