CUMDER 24 Kasım’da öğretmenleri unutmadı

Of Cumder düzenlediği öğretmenler günü etkinliğinde emekli öğretmenler Azman Yeşilyurt ile Suzan Öner Saral’ı ağırladı.

CUMDER 24 Kasım’da öğretmenleri unutmadı

Merkezi İstanbul Güngören’de bulunan Of Cumapazarı Kültür ve Yardımlaşma Derneği 24 Kasım öğretmenler gününde öğretmenleri unutmadı.

Dernek Başkanı Yaşar Çakır, uzun dönemdir kanser hastası olan Cumapazarlı emekli öğretmen Azman Yeşilyurt’u Fatih’deki evinden alarak dernek merkezinde düzenlenen programda sevenleri ile buluşturdu.

Programa Cumapazarlı Emekli Öğretmen Cumder Kadın Kolları Kurucu Başkanı Suzan Öner Saral, TRT İstanbul Radyosu Türk Halk Müziği sanatçısı Rüstem Avcı ve dernek yöneticileri katıldı.

Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlayan Başkan Yaşar Çakır; “Gönül isterdi ki bu programda tüm Cumapazarlı öğretmenlerimiz ile birlikte olalım. Ancak öğretmenlerimizin başka programları olması nedeniyle tüm öğretmenlerimizi temsilen Azman Yeşilyurt hocamız ile Suzan Saral Hocamızın öğretmenler gününü kutluyoruz. Bu programda bizlere birbirinden güzel türküleri ile eşlik eden TRT İstanbul Radyosu Türk Halk Müziği sanatçılarından Rüstem Avcı’ya ve değerli hocalarımıza bu mutlu günlerinde bizlerle birlikte oldukları için teşekkür ederiz” dedi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21