Cumapazarlılar geleneksel gecede Panorama 1453’te buluştular

Cumapazarlılar, CUMDER’in İstanbul Panorama 1453’te düzenlediği gecede buluştular.

Cumapazarlılar geleneksel gecede Panorama 1453’te buluştular

Cumapazarı Beldesi Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Sosyal etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.

 

Aylık kahvaltılar, vefat edenler için mevlit programı, 8 Mart Dünya kadınlar günü ve Kutlu Doğum haftası etkinlikleri ardından düzenlenen geleneksel gece ile Of’taki ve İstanbul’daki Cumapazarlılar bir araya geldi.

 

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan gecenin açılış konuşmasını Dernek Başkanı Yaşar Çakır yaptı.

 

Çakır konuşmasında İş adamlarımzın ve üyelerimizin destekleri ile güzel hizmetlere imza atmaktayız. Dernek yönetimi olarak en büyük idealimiz köylülerimizi İstanbul ilimizde en iyi şekilde misafir edebilecek bir dernek hizmet binası alımı için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Allah'ın izniyle ve sizlerin maddi ve manevi destekleri ile en kısa sürede derneğimizi bir hizmet binasına kavuşturacağız. Dernek yönetimi olarak her kese eşit mesafede olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Yönetim olarak görev süremiz içerisinde ve sonrasında bir Cumapazarlı olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sağlığımız elverdiği sürece gücümüzün yettiği kadar beldemiz ve belde halkımız için bir nefer gibi çalışacağız. Yaptığımız çalışmalarda her zaman sizlerin maddi ve manevi desteğine ihtiyacımız vardır. Sizlerden rica ediyorum lütfen bizleri yönetim olarak yalnız bırakmayın. Yönetim olarak hepimiz fahri olarak görev yapmaktayız. Lütfen çalışmalarımıza destek veriniz. Sizleri ziyaretlerimizde ve telefon ettiğimizde bizlerden uzak durmayın. Güler yüzünüz bile çalışmalarımıza destek sağlamaktadır. Yönetim olarak tek amacımız beldemize ve belde halkımıza hizmet etmektir. Biz hepinizi çok ama çok seviyoruz. Lütfen derneğimize hep birlikte sahip çıkalım”dedi.

 

Gecede Güngören Belediye Başkanı Şakir Yücel Karaman, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of Kaymakamı Eren Arslan ve Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral kısa birer konuşma yaptılar.

 

Cumapazarılı TV sunucusu, Cumder Yönetim Kurulu Üyesi Yasemin Aydın’ın sunduğu programda, eğlence bölümünde Fadime Hala, Hülya Polat, Turan Topçuoğlu, Ahmet Okur, Temel Kandemir, Serkan Sevdakar, Tahsin Terzi ve Hüseyin Altunsoy sahne alarak geceye katılanlara eğlenceli saatler yaşattılar.

 

Gecede ayrıca Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları  kız-erkek  horon ekibi de  gösteri yaptı.

 

Gecenin sonunda Dernek Başkanı Yaşar Çakır tarafından dernek faaliyetlerine katkı sunan kişi ve kuruluşlara takdir ve teşekkür plaketleri sunuldu.

 

İstanbul Topkapı 1453 Panoroma  Salonu’nda gerçekleştirilen programa Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Lüleburgaz Başsavcısı Hüsnü Aldemir, Cumapazarı Belediye Başkanı Ahmet Saral, CHP Of İlçe Başkanı Emel Saral, CHP Güngören İlçe Teşkilatı, MHP Güngören İlçe Teşkilatı, Of-Hayrat Dernek Başkanı Mustafa Saral, Yönetim Kurulu Üyeleri Sami Kılıç ve Emrullah Tellioğlu, Trabzon Dernekleri Federsyonu Gençlik Kolları Başkanı Korkut Ayaz, İş adamları Mahmut Bahadır, Fikri Kurt, Erkan Öztürk, Murat Yıldırım, Cumapazarı Renk Mahallesi Muhtarı Hüseyin Saral, Serindere Mahallesi Muhtarı Niyazi Altunsoy, Saray Mahallesi Muhtarı Servet Saral ve çok sayıda Cumapazarlı katıldı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21