Çakır ve Yaşar’dan Balekoğlu’na ziyaret

Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar ile Of Cumder Başkanı Yaşar Çakır, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Can Gökhan Balekoğlu’nu ziyaret ettiler.

Çakır ve Yaşar’dan Balekoğlu’na ziyaret

İstanbul’da bir dizi ziyaret programı gerçekleştiren Genel Yayın Yönetmenimiz ve Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, Of Cumder Başkanı Yaşar Çakır ile birlikte Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Oflu hemşerimiz Can Gökhan Balekoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.

 

Of Hayrat Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkan Yardımcısı da olan Balekoğlu, ziyaretleri nedeniyle Çakır ve Yaşar’a teşekkür etti.

 

İstanbul gibi bir metropolde çok sayıda Oflu idareci ve yöneticinin olmasından mutluluk duyduklarını ifade eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar; “Bir mevki de bir makamda ne kadar çok hemşerimiz varsa o kadar çok mutluluk duyuyoruz. Bizim insanımız gerçekten yerinde saymayı sevmiyor. Her zaman daha yukarıları zorluyoruz. Sizler gibi gençlerin böylesine önemli makamlarda olması hem bizler için hem de gelecek genç nesillerimiz için de iyi örnek oluyor. Habercilikte en çok sevdiğim haberler başarı hikayeleri haberleridir. Sizler gibi değerlerimiz ne kadar çok olursa ülkemizin ve Of’umuzun kalkınması da o kadar hızlı ve sağlıklı olacaktır”  diye konuştu.

 

Başkanlar Çakır ve Yaşar’ı Bayrampaşa Belediyesi tarafından düzenlenen Bayrampaşa Gençlik Bilgi Merkezi-Aile Sağlığı Merkezi-Verem Savaş Dispanseri ve İlim Yayma Cemiyeti Bayrampaşa Şubesi’nin açılışına davet eden Balekoğlu, açılışın ardından kendilerini yemekte ağırladı.

 

Başkanlar Çakır ve Yaşar, yakın ilgi ve alakasından dolayı Başkan Yardımcısı Balekoğlu’na teşekkür ettiler.

 

Can Gökhan Balekoğlu kimdir?

Of Bölümlü nüfusuna kayıtlı olan Balekoğlu, 1972 yılında Trabzon’da doğdu. 1996 yılında İTÜ Sakarya Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Balekoğlu, çeşitli şantiyelerde saha mühendisi olarak çalıştı ve ortak olduğu mühendislik firmasında mesleğini sürdürdü.

 

Mart 2009’da yapılan seçimlerde Bayrampaşa Belediyesi Meclis Üyeliğine seçilen Balekoğlu, seçimlerin ardından Başkan Yardımcılığına atandı. Mart 2014’te yapılan seçimlerde yeniden Meclis Üyesi seçilen Balekoğlu, 2.kez Başkan Yardımcılığı’na atandı.

 

Çevre Koruma ve Kontrol, İnsan Kaynakları ve Eğitim, Kentsel Tasarım ve Temizlik İşleri Müdürlüğü birimlerinin bağlı olduğu Balekoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

DEĞERLİ HEMŞERİM GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.SAĞLIK VE MUTLULUKLAR.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21