Başkan Şatıroğlu'ndan TDF’ye hizmet binası

Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı İsmail Şatıroğlu hayalindeki projeyi hayata geçirerek TDF’ye hizmet binası kazandırdı.

Başkan Şatıroğlu'ndan TDF’ye hizmet binası

Trabzon Dernekler Federasyonu Başkanı İsmail Şatıroğlu bir süredir yoğun mesai harcayarak hayalindeki projeyi hayata geçirdi.

Başkan Şatıroğlu göreve geldiğinde ilk vaadi derneğimizin kendi yerine sahip olması için gayret göstereceğini ifade etmişti.

Son bir yıldır Ankara ile İstanbul arasında mekik dokuyan Başkan Şatıroğlu, harcadığı yoğun mesainin semeresini almayı başardı. Başkan Şatıroğlu, Trabzon Dernekler Federasyonu’nun bundan sonra kendi yerinde faaliyetlerini sürdüreceğini ifade etti.

Başkan Şatıroğlu, İstanbul Fatih İlçesi Cerrahpaşa Mahallesinde 4 katlı 15 bağımsız bölümden oluşan Milli Emlak'a ait taşınmazı Fatih Belediyesi üzerinden kiralama yolu ile 10 yıllığına Trabzon Dernekler Federasyonu’na kazandırdıklarını müjdeledi.

Sözünü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Şatıroğlu; “Hemşerilerimize daha iyi hizmet etme adına ve seçildiğim günden beri hayalim olan bu projenin müjdesini veriyorum. Bir an önce kendi mekanımıza geçerek farklı projelerle çalışmalarımıza durmadan devam edeceğiz. Bu binanın alımında bizlerden desteğini esirgemeyen İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu Ak Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş'a ve Fatih Belediye Başkanımız Ergun Turan'a teşekkür ediyorum. En kısa sürede yeni binamızın çalışma şartlarını düzenleyerek faaliyetlerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21