Başkan Adayı Tellioğlu dernekleri ziyaret ediyor

Of Hayrat Derneği’nin Başkan Adayı Emrullah Tellioğlu İstanbul’da faaliyet gösteren dernekleri ziyaret ederek başkanlık için destek istiyor.

Başkan Adayı Tellioğlu dernekleri ziyaret ediyor
banner71

Of Hayrat Derneği’nin Ocak ayında yapılacak olan genel kurulunda mevcut başkan Mustafa Saral'ın aday olmayacağını açıklamasının ardından Derneğin Genel Sekreteri Emrullah Tellioğlu başkanlığa adaylığını açıkladı.

 

3 dönemdir birlikte çalıştığı Dernek Başkanı Mustafa Saral, Of Hayrat Vakfı Başkanı Celal Yıldırm, Dernek Yönetim Kurulu, Vakıf Yönetim Kurulu ve Köy Dernek Başkanları ile yapmış olduğu müzakereler sonrasında Of Hayrat Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığına aday olmaya karar veren Tellioğlu, çalışmalarını sürdürüyor.

 

İş adamları, kanaat önderleri, derneğe ve vakfa katkı sağlayan emektarlar ve kamuoyu ile yaptığı görüşmelerde olumlu destekler almasının kendisini ziyadesi ile memnun ettiğini belirten Tellioğlu, heyecanının ve çalışma azminin arttığını söyledi.

 

Tellioğlu, Cumapazarı Derneği, Güngören Trabzonlular Derneği ve Uğurlu Derneği ile başladığı Dernek ziyaretlerine Fettahoğlu Derneği, Birleşik Makililer Derneği, Taflancık Vakfı ve Çataldere Derneklerini ziyaret etti.

 

Tüm köy ve mahalle derneklerini ziyaret etmeye devam edeceklerini belirten Tellioğlu, “Mustafa Saral’ın başkanlığı döneminde yönetim kurulu arkadaşlarımız ile beraber yaptıklarımızı anlatıyoruz. Siyasiler gibi seçim öncesi vaatler verip oy istemek benim üslubuma uymaz. “İştir kişinin ianesi, Laf’a bakılmaz” Bizim 9 yıldır yaptıklarımızı ve şu anda devam etmekte olan projelerimizi herkes biliyor” dedi.

 

OFLULAR  VE HAYRATLILAR İÇİN NE DEDİ

Dokuz yıldır görev yaptığım Of Hayrat Derneğimizde güzel çalışmalarımız oldu ve devam eden çalışmalarımız var. Bu anlamda Oflu ve Hayratlı hemşerilerimize önümüzdeki yıllarda büyük kaynaklar oluşturacağımız bu projelerimizin tamamlanması için hepinizin Desteğini istiyorum ve Derneğinize sahip çıkmanızı istiyorum dedi. Bu cemiyetin Marka Değerini ve Şöhretini iyi yönetmek lazım.

 

FUTBOL TURNUVASI

Futbol Turnuvası artık bir marka oldu Of Hayrat Derneği olarak bu oluşumu daha profesyonel bir şekilde yönetmek ve geliştirmek istiyoruz. Bu Turnuvada gençlerimizi kaynaştırma adına  tüm gücümüzle Dernek yönetimi olarak elimizden geldiğince maddi manevi çalışmalarımız sürüyor ve destek vermeyede devam edeceğiz.

 

 

YURT SÖZÜ VERMİYORUZ YURTLARI HAZIRLAMA ÇALIŞMAMIZ VAR

Vakıf ve Dernek olarak İstanbul’da okuyan kız ve erkek öğrencilerimiz için öğrenci yurdunun yerini alma çalışmalarımız sürüyor.İkitelli Bölgesinde bir arazi için  görüşmelerimiz sona doğru yaklaştı.İnşallah bu konuda arazi işini çözüp Yurt İnşaatına  hemen başlayacağız ve Eğitimini sürdüren kardeşlerimizin kendi evine bir an önce kavuşmaları için var gücümüzle çalışmalarımızı tamamlayacağız.

 

İKİBUCUK MİLYONLUK GELİRİMİZ OLACAK

Tellioğlu Dokuz yıllık  ekip halindeki çalışmalarımız sürecinde  Laleli'deki Otel Binamızın mülkünü  Of belediyesinden satın alarak Derneğimizin mülklerine kattık.Kadıköy'deki binamızın kiracısını çıkarttıktan sonra yapılan görüşmeler neticesinde yanında bulunan 350 m2 arsayı da Dernek binamızın arsa alanına katarak 400m2 den 750 m2  çıkarttık.Bir süre önce yıkıp yeni inşaatına başladığımız Dernek binamız bitmek üzere ve Fenerbahçe Spor kulübüne yıllık 1.200.000 TL kiraya vererek 5+5 yıllık bir sözleşme yaptık.Arnavutköy'de bulunan 72.dönüm arazimiz var.Mevcut Fatihteki Merkez Lokalimizi daha rantabıl bir şekilde değerlendireceğiz. Tüm mülklerimizi kendi malımız gibi değil Peygamber ocağı olan VAKIF malı gibi değerlendirerek Vakfımıza ve Derneğimize yeni mülkler kazandıracağız. Ve Bunları tamamladığımızda Yıllık 2.5 milyonluk bir gelirimiz olacak.

 

ÖĞRENCİLERE BURS

İki yıldır inşaat çalışmalarımız devam ediyor ve tahmin ediyorum ki Laleli'deki Otel İnşaatımızı Yıkıp Yenilersek Gelecek Yılda Burs veremeyebiliriz. Ama Oflu ve Hayratlı iş adamlarımızdan Destek almaya çalışarak burslarımızı vermeye başlayacağız.

 

KÜLTÜR SANAT VE MEDYA

Yaptığımız çalışmalar kültüre ve sanata verdiğimiz önemi gösteriyor ve  yeni dönemde  oluşturacağımız yönetimle Tarih, Kültür, Sanat ve Medya  konusunda Tecrübeli isimlerle  Arşivimizi genişleterek kültürümüze Sanatımıza  sahip çıkma noktasında çalışmalarımız sürecektir. Medya noktasında profesyonel bir arkadaşımızlaçalışarak Vakfımızı ve Derneğimizi daha iyi tanıtma fırsatımız olacak inşallah..

 

BU DERNEK HEPİMİZİN GELİN SAHİP CIKALIM

Başkan Adayı Emrullah Tellioğlu tüm Oflu ve Hayratlılara Ocak ayı içerisinde yapılacak Kongreye katılım sağlayarak Derneklerine sahip çıkmalarını istiyorum diyerek Kongremizinhepimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Hep birlikte aynı şevk ve Heyecanla Çalışmaya Devam edeceğiz inşallah…

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21