Ballıca Derneği’nde yeni Başkan Adem Ballı

Merkezi İstanbul’da bulunan Ballıca Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin 4.olağan Genel Kurulu’nda Adem Ballı başkanlığında oluşturulan yeni yönetim göreve seçildi.

Ballıca Derneği’nde yeni Başkan Adem Ballı

İstanbul’da 2005 yılında kurularak faaliyetlerine başlayan Ballıca Gençlik ve Spor Kulübü Derneği, 4. Olağan Genel Kurulunu yaparak yeni yönetimini belirledi.

 

2005 yılında Kurucu Başkan Ali Ulusoy başkanlığında faaliyetlerine başlayan Ballıca Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin 2011 yılında yapılan 3.olağan kongrede başkanlığına Nasuhi Günay seçilmişti.

 

İstanbul Fatih’te bulunan Of Hayrat Vakfı Genel Merkezi’nde yapılan 4. Olağan Genel Kurul’da tek liste ile gidilen seçimde Adem Ballı oy birliğiyle başkanlığa seçildi.

 

Adem Ballı Başkanlığı’nda oluşturulan yeni yönetim kurulu düzenlediği ilk toplantısında görev dağılımı yaptı. Toplantıda derneğin yeniden yapılanması ve yapılacak hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Toplantıda konuşan Başkan Ballı; “Derneğimiz 2005 yılında Ali Ulusoy’un öncülüğünde büyük uğraşlarla İstanbul Fatih’te kuruldu. Biz tüm arkadaşlarımız ile birlikte bu süreçlerde her zaman derneğimizin yanında olduk, çalışmalara katıldık ve katkıda bulunmaya çalıştık. Sıkıntılı süreçlerden geçen derneğimizin en son başkanlık görevini yapan büyüğümüz Nasuhi Günay başta olmak üzere, bu güne kadar derneğimizde yöneticilik yapan tüm üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Ben ve yeni yönetim kurulu üyelerimiz almış olduğumuz bu hizmet bayrağını en iyi şekilde taşımak gayretinde olacağız ve tüm Ballıcalıların desteği ile derneğimizi daha iyi noktalara taşımak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

 

Ballıca Belediyesinin kapanmasıyla derneğin önemi kazandığını belirten Ballı; “Ballıca’da Belediyemizin kapanmasıyla derneğimizin önemi daha da artmıştır. Bu bilinç ve azimle çalışmalarımızı sürdürüp hemşehrilerimizin sorunlarını çözüme kavuşturma ve onlara en iyi hizmeti verebilme adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Ballıca Derneğinin yeni yönetim kurulu ve görev dağılımı şöyle oluştu;
1.Adem Ballı              Başkan
2.Hüseyin İnan           Başkan Yardımcısı
3.Ahmet Yavuz          Başkan Yardımcısı
4.Muammer Kuzu      As Başkan
5.Necati Ballı             Genel Sekreter
6.Ali Kuzu                  Kulüp Sözcüsü
7.Cengiz Aktürk         Muhasip Üye
8.Müslüm Yavuz        Yönetim Kurulu Üyesi
9.Cüneyt Albayrak     Yönetim Kurulu Üyesi
10.Mehmet Keleş       Yönetim Kurulu Üyesi
11.Mehmet Albayrak Yönetim Kurulu Üyesi
12.Sami Keleş            Yönetim Kurulu Üyesi
13.Seyfettin Çakır      Yönetim Kurulu Üyesi
14.Serkan BanzaroğluYönetim Kurulu Üyesi
15.Ramazan Balcı      Yönetim Kurulu Üyesi

Adem Ballı Kimdir;
1979 yılında Ballıca’da doğan Ballı, ilk ve orta öğretimini İstanbul Şirinevler ilköğretim okulunda tamamladı. Fatih Ahmet Rasim Lisesinden 1997 yılında mezun oldu. Aynı yıl özel sektörde inşaat alanında çalışmaya başladı. Evli ve 3 çocuk babası olan Ballı, İnşaat Firmasında Müdür olarak görev yapmaktadır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ismail ballı
ismail ballı - 7 yıl Önce

çıkmış olduğunuz bu kutsal yolda size ve yönetim kurulunuza başarılar dilerim. ALLAH utandırmasın

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21