Ali Köseoğlu Kıyıboyu Derneğinin yeni başkanı

Of Kıyıboyu Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği 2. olağan kongresinde başkan Hasan Kolenoğlu başkanlık bayrağını Ali Köseoğlu'na devretti.

Ali Köseoğlu Kıyıboyu Derneğinin yeni başkanı

Of Kıyıboyu Derneği ikinci olağan kongresini gerçekleştirdi. Haznedar'da bulunan Atabey Otel’de gerçekleşen olağan kongrede Başkan Hasan Kolenoğlu bayrağı Ali köseoğlu'na teslim etti.

 

Kongre Divan başkanlığını Rıza Kolenoğlu, Katip üyeliklerini Coşkun Köse ve Süleyman Dervişoğlu yaptı. Kongrede oy birliğiyle Ali Köseoğlu başkanlık bayrağını eski başkan Hasan Kolenoğlu'dan devir aldı.

 

Kongre açılışında selamlama konuşmasında eski başkan Hasan Kolenoğlu gençliği önemsediğini, geleceklerinin gençlere sahip olmaktan geçtiğini hatırlatırken, yeni başkan Ali Kolenoğlu ise Kadın kolları ve gençlik kollarının çalışmalarına hız vereceklerini ileriki kongrelerde de teslim aldığı bayrağı gençlere teslim edeceklerini dile getirdi.

 

Kongrede çok özel konuklar yer alırken Prof. Dr. Zerrin Şentürk hemşerilerini yalnız bırakmadı. Cumapazarı Dernek Başkanı Yaşar Çakır, Karaca Kültür Yardımlaşma Derneği Başkanı  Ali Karaca, Güngören Trabzonlular Dernek Başkanı İbrahim Yılmaz, İksenitliler Dernek Başkanı Ömer Okumuş,Güngören İnşaatcılar Dernek Başkanı Fikret Turan, Saraçlı  Dernek Başkanı Mustafa Bahri Vahapoğlu ve çok sayıda sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve misafirler bu özel günde yerlerini aldılar.

 

Hizmetlerinden dolayı Hasan Kolenoğlu'na Prof. Dr. Zerrin Şentürk tarafından plaket takdim edildi.

 

Ali Köseoğlu Kimdir?

1965 Trabzon Of doğumlu olup ilk orta ve lise eğitimini Trabzon'da tamamladı. 1988'de İstanbul'a gelerek kurmuş olduğu  İnşaat ve gıda işlerinde kendi şirketinde yönetim kurulu başkanlığını yürütmekte. 1995 yılında esnaf derneğinde başlayan sivil toplum çalışmaları uzun yıllar devam etti. 4 yıl önce kurulan Kıyıboyu derneğinin kurucularından olup başkan yardımcısı görevini yürütürken son kongreyle başkanlık bayrağını Hasan Kolenoğlu'ndan teslim aldı. Al Köseoğlu iş adamı olmasına rağmen Tarih ve kültür  sevgisinden anadolunun bir çok ilini karış karış dolaşmış memleket sevdalısı  bir isim.

 

Yönetim kurulu asil

Başkan Ali Köseoğlu

Ahmet Kalemci, Hüsnü Hazır, Hamdullah Karaca, ilk Zafer Kalemci, Nurettin Cihangir, Ömer Karaca, Ömer Hacıahmetoğlu, Orhan Karaca, Sadullah Dervişoğlu, Savaş Dikkan, Ümit Dikkan, Yunus Kolenoğlu

 

Yedek yönetim

Emre Kolenoğlu, Mikail Karaca, Doğuhan Köse, Fuat Dervişoğlu, Feyyaz Köseoğlu, Hasan Kolenoğlu, Yunus Karaca, Murat Dervişoğlu, Oğuzhan Kalemci, Serhat Köse, Ufuk Sivrikaya, Uğur İhtiyaroğlu, Yunus Püskül

 

Denetim kurulu asil

Rıza Kolenoğlu, Süleyman Dervişoğlu, Coşkun Köse

 

Denetim kurulu yedek

Mustafa Dervişoğlu, Ahmet Köse, Miktad Aldemir

 

Of Temsilciliği

İhsan Köseoğlu, Hanifi Alkan, Ahmet Ali kalemci

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21