1967 Trabzonsporlular’ın yeni başkanı Oflu Hacıbayramoğlu

1967 Trabzonsporlular Derneği’nde Alaattin Hatayoğlu’nun vefatının ardından toplanan yönetim kurulu, yönetim kurulu üyesi Deniz Hacıbayramoğlu’nu başkanlığa seçti.

1967 Trabzonsporlular’ın yeni başkanı Oflu Hacıbayramoğlu

1967 Trabzonsporlular Derneği’nin yeni başkanı Oflu hemşerimiz Deniz Hacıbayramoğlu oldu. Başkan Alaattin Hatayoğlu’nun vefatının ardından toplanan yönetim kurulu, başkan yardımcısı Deniz Hacıbayramoğlu başkanlığa seçildi.

 

Bahçelievler’deki yönetim toplantısında bir araya gelen dernek yöneticileri, olağanüstü kongreye kadar Deniz Hacıbayramoğlu ile yola devam edeceklerini söyledi.

 

1967’nin Yönetim kurulunda yer alan ve uzun süredir merhum Hatayoğlu ile yönetimlerde yer alan Deniz Hacıbayramoğlu, bayrağı yere düşürmeden, merhum başkan gibi yola devam edeceklerini söyledi. Hacıbayramoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:

 

“Sayın başkanımız Alaattin Hatayoğlu’nun, camia ve arma adına üstlendiği misyonu aynen devam ettireceğiz. Sadece derneğimiz liderini kaybetmedi, Trabzonspor camiası yeri doldurulamaz bir evladından yoksun kaldı. Gerek 1967 derneği ve gerekse camiamız, yaptığı hizmetlerle kendisini daima anacaktır. Dernek yönetim kurulumuz olarak, ilk kongreye kadar kendi içimizden bir başkan seçmemiz gerekiyordu.

 

Yönetici arkadaşlarımın önerisiyle, olağan ya da olağanüstü kongreye kadar başkanlığı şahsıma tevdi ettiler. Biz de bayrağı elimize aldık. Dimdik tutup, misyonumuza uygun davranacağız. 31 Mart seçimlerinden sonra, İstanbul Güngören merkezli, yeri ve lokali olan, yeni bir yönetim kuruluyla Trabzonspor ve Türk spor kamuoyunun karşısına çıkacağız”

 

Deniz Hacıbayramoğlu, daha önceleri 1967 Trabzonsporlular Derneği’nde yönetim kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21