Karateciler Hayrat’ta kamp yaptı

Hayrat Gençlik Spor Kulubü tarafından düzenlenen organizasyonla Trabzon ve Giresun’dan toplam 80 yıldız ve genç karateci, Hayrat’ta ağırlandı.

Karateciler Hayrat’ta kamp yaptı

Hayrat Kaymakamlığı, Hayrat Belediye Başkanlığı ve Hayrat’taki sivil toplum kuruluşlarının desteği ile Hayrat’taki gençlerin elinden tutmak, yeteneklerini değerlendirmek ve spora yönlendirmek için Hayrat Gençlik Spor Kulubü kuruldu.

İlk etapta futbol ve karate branşlarında faaliyete gösterecek olan Hayrat Gençlik Spor Kulubü, ilk organizasyonuyla karatecileri Hayrat’ta ağırladı. Trabzon ve Giresun’dan 80 yıldız ve genç sporcunun katıldığı kamp, Hayrat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi spor salonunda yapıldı.

Aralık ayında Sivas’ta yapılacak Türkiye Ümit Genç ve 21 yaşaltı karate şampiyonasına hazırlanan sporcular, Hayrat’ta sıcak karşılanmanın verdiği moralle kamp yaptılar.

Hayrat Kaymakamı Orçun Cüneyt Zor, Türkiye Şampiyonasına hazırlanan sporcuları kamp yaptığı spor salonunda ziyaret etti.

Kaymakam Zor kampla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Hayrat ilçemize hoş geldiniz. Hayrat Gençlik Spor Kulübümüz ilçemize hayırlı olsun. Daha yeni kurulmuş bir kulüp olarak böyle güzel bir organizasyona imza attıkları için kulüp başkanımızı tebrik ederim. Gençler geleceğimizdir. Onlar için elimizden gelen yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Bundan sonraki Gençler için yapılacak her etkinliğe azami destek vereceğiz inşallah. Kıymetli hocalarımıza ve sporcularımıza başarılar diliyorum” diyerek duygularını ifade etti.

Hayrat Gençlik Spor Kulübü Başkanı Serkan Şişik de konuşmasında; “Gençlerimizi sağlıklı bir geleceğe kavuşmaları için spora yönlendirmenin gelecek açısından önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle Hayrat’ta Hayrat Gençlik Spor Kulübünü kurarak gençlerimize kendilerini geleceğe hazırlamak için imkanlar sunduk. Çalışmalarımızda bizlere önemli destek olan Sayın Kaymakamımıza, Sayın Belediye Başkanımıza ve destek veren diğer kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep birlikte daha güzel işler yapacağız inşallah. Kampımızın da başarılı geçmesini diliyorum” dedi.

Kampa; Hayrat Gençlik Spor Kulübü Başkanı Serkan Şişik, Of Karate Spor Kulübü Antrenörü Salih Dğan, Beşikdüzü Antrenörü Mehmet Yıldızlar,Yomra Antrenörü Nizamettin Ölmez, Giresun Yağlıdere Antrenörü Murat Yıldızlar, Giresun Merkez Akademi Spor Kulübü Antrenörü Fatih Yıldız, Giresun Üçtepe İlçesi Antrenörü Aykut Taylan, kamp Sorumlusu Giresun Yağlıdere Halk Eğitim Müdürü İlhan Bahçekapılı katıldı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2021, 02:54

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih doğan
Salih doğan - 9 ay Önce

Hayrat ilçemizde çok ihtiyaç olan sosyal yaşam ve aktivite için Hayrat Belediye Başkanımız Hayrat Kaymakamımız ve Hayrat Milli Eğitim Müdürlüğümüz ün çok istekli ve samimi olması ve beklentimiz üzerinde istekli olması Ayrıca Akif Kıroğlu Futbol Hocamızla beraber Hayrat Gençlik Spor Kulübü kurularak Hayrat ilçemizede Of tan sonra hizmet etme imkanı bulduk hayırlı olsun

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21