Hayrat’ta öğrenci yurdu temeli atıldı

Hayrat Eğitim ve Kültüre Hizmet Derneği tarafından Hayrat’ta yapılması planlanan Erkek Öğrenci Yurdu’nun temeli dualarla atıldı.

Hayrat’ta öğrenci yurdu temeli atıldı
banner71
HABERİN GALERİSİ
Hayrat'a öğrenci yurdu

Hayrat'a öğrenci yurdu

Hayrat’ta yapılması planlanan öğrenci yurdunun temeli atıldı.
 
Hayrat Eğitim ve Kültüre Hizmet Derneği tarafından yapılması planlanan Erkek Öğrenci Yurdu için Hayrat’ta Temel Atma Töreni düzenlendi.
 
Törene Hayrat Kaymakam'ı Ömer Dereci, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Hayrat Müftüsü Hayrettin Kılıçbay ve çok sayıda davetli katıldı.
 
Hayrat Merkez’de inşa edilmesi planlanan yurtta 04-06 yaş arası çocuklar için kreş hizmeti, , akıllı tahtalı salonlarda etüt imkanı, öğretmenler gözetiminde etüt, liseliler için hafta sonu kursları, ilk öğretimler için etüt ve ödev merkezi, spor ve dinlenme salonu gibi etkinliklerin yapılabileceği alanlar inşa edilecek.
 
Temel atma töreninde konuşan Of Belediye Başkanı Murat Saral “bu güzel tesisi Hayrat'a kazandırılması için emek veren, çaba sarf eden herkesten Allah razı olsun. Gençlerimiz bizim her şeyimiz, onlar bizim geleceğimiz. Besmele ve Dualarla temelini attık. İnşallah Güzel gençlerimiz ve Hayrat için hayırlı olur” diye konuştu. 

Haber Bilgisi ve Foto: Fikret Tiryakioğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21