Hayrat’ta Bal Üreticileri Birliği kuruldu

Hayrat’ta faaliyet gösteren 24 Bal Üreticisi tarafından kurulan Bal Üreticiler Birliği, 1.Olağan Genel Kurul Toplantısını ve görev dağılımını yaptı.

Hayrat’ta Bal Üreticileri Birliği kuruldu
banner71
Hayratlı arıcılar tarafından kurulan Bal Üreticiler Birliği 1.Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı.
 
Toplantıya İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Erhan Akturan, İl Müdürlüğü Temsilcileri Mustafa Kazaz ve Engin Sevim, ilçe Müdürlüğünden Veteriner Hekimler Arıkan Celep ve Sencer Burak Kepek ile Hayrat Ziraat Odası Başkanı Talat Nuhoğlu ile Hayratlı arıcılar katıldı.
 
Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından Divan Kurulunun seçimi yapıldı. İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde görevli Veteriner Hekim Arıkan Celep, birliğin kurulmasındaki süreci ile ilgili katılımcılara bilgi verdi. Ardından Bal Üreticileri Birliği’nin kuruluş amacı, geçici yönetimin faaliyet raporu, birliğin bilançosu ve tahmini bütçesi okunarak gündemdeki kararlar oylamaya sunuldu.
 
Kararların oylanmasının ardından Yönetim ve Denetleme Kurulunun seçimine geçildi. Yönetim Kurulu Üyeliklerine Erol Aydın, Yılmaz Harbutoğlu, İbrahim Dincer, Kadir Ahmetoğlu ve Kadir Koç seçilirken Denetleme Kurulu Üyeliklerine ise Mehmet Yıldız, Yaşar Harbutoğlu ve Halil Harbutoğlu seçildi.
 
Toplantı, soru ve görüşlerin alınmasının adından sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
HAYRAT İLÇE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ
HAYRAT İLÇE GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRLÜĞÜ - 10 yıl Önce

HAYRATIN HABERİNİ OFUN SAYFASINDA !
OLSUN BİZİM İÇİN FARKETMEZ AMA HAYRATIN SAYFASINDA DA YAYINLARSANIZ SEVİNİRİZ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21