Hayrat Kaymakamı Dereci Hayrat’a veda etti

Artvin Yusufeli Kaymakamlığı’na atanan Hayrat Kaymakamı Ömer Dereci, düzenlenen veda programı ile görevinden ayrıldı.

Hayrat Kaymakamı Dereci Hayrat’a veda etti

Yusufeli Kaymakamlığına atanan Hayrat Kaymakamı Ömer Dereci için veda programı düzenlendi.

 

Ali Usta Yemek Salonunda düzenlenen programa Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay, Of Kaymakamı Eren Arslan, Dernekpazarı Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Ak Parti Of İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu, Ak Parti Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel,  Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Balaban Belediye Başkanı Ömer Hacıbektaşoğlu, Trabzon İl Müftü Yardımcısı Hayrat Eski Müftüsü Hasan Güneş, Hayrat Müftüsü Hayrettin Kılıçbay, Hayrat Çay Fabrikası Müdürü Şeref Öztel, Daire Amirleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, Sivil Toplum ve Siyasi Parti Temsilcileri Okul Müdürleri, Son Nokta Gazetesi Genel Koordinatörü Artvinli Gazeteci Ahmet Külekçi ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar katıldı.

 

Törende konuşan Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu ile Balaban Belediye Başkanı Ömer Hacıbektaşoğlu, Hayrat’a yaptığı hizmetleri nedeniyle Kaymakam Dereci’ye teşekkür ettiler.

 

Hayrat’ı hiç unutmayacağını ve yakın memleketli oluşu nedeniyle sık sık ziyaret edeceğini belirten Kaymakam Dereci, “Buradaki insanlarla ve özellikle çalışan tüm kurumlardaki memurlarla uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Bundan dolayı da çok mutluyum. Tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben haklarımı kendilerine helal ediyorum. Tüm Hayrat halkından ve sizler den de helallik istiyorum” diye konuştu.

 

Törenin ardından başkanlar Nuhoğlu ve Hacıbektaşoğlu ile Of Kaymakamı Eren Arslan, Kaymakam Dereci’ye birer plaket takdim ederken Gazeteci Ahmet Külekçi de “Memleketimize Hoş geldin” plaketi takdim etti.

 

Törenin ardından Çaykur Çamlı Çay Fabrikası’na geçen Kaymakam Dereci ve beraberindekiler, Fabrika Müdürü Yaşar Çakıroğlu’nun konuğu oldular.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

YENİ GÖREVİNDE BAŞARILR VR ÖMÜR BOYU SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21