Hacıbektaşoğlu; Hizmet ve Tecrübelerimizle Hayrat’a adayım

Hayrat’ın Balaban Beldesi’nin başarılı Belediye Başkanı Ömer Hacıbektaşoğlu, “Hizmetlerimizi Hayrat halkına da ulaştırmak için Hayrat Belediye Başkanlığına adayım” dedi.

Hacıbektaşoğlu; Hizmet ve Tecrübelerimizle Hayrat’a adayım

2009 yılında Hayrat’ın Balaban Beldesi’ne Ak Parti’den belediye Başkanı seçilen Ömer Hacıbektaşoğlu, 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde Hayrat Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den Aday Adayı olduğunu açıkladı.

 

Balaban Beldesi’ne önemli hizmetler kazandırdığını belirten Hacıbektaşoğlu, “Halkımızın büyük bir teveccühü ile Balaban Beldemize Belediye Başkanı seçildik. Önemli hizmetlerde bulunduk. Maddi imkansızlıklar içinde boğuşan belediyemizi hizmet eden bir kurum haline getirdik. Yol çalışmalarına ağırlık verdik. Önemli yatırımlar yaptık. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Erdoğan Bayraktar’ın katkılarıyla yol betonlamaları ve asfaltlamalar yaptık. İçme suyumuzu sağlıklı ve yeterli hale getirdik. Belde merkezimizin çevre düzenlemelerine ağırlık verdik ve belde merkezimizi şehir görünümüne kavuşturduk” dedi.

 

Trabzon’un Büyükşehir olması nedeniyle beldesinin mahalleye dönüşeceğini belirten Hacıbektaşoğlu, “Balaban’da edindiğimiz tecrübe ve deneyimlerimizi Hayrat’ımız için kullanmak istiyorum. Hayrat halkımızın da bu konuda bizden beklentileri var.  Bu talepler karşısında Hayrat Belediye Başkanlığı için aday olmaya karar verdim. İnşallah partimizin de teveccühü ve takdirleri ile bir dönem de Hayrat’ımıza Hizmet edebilmek için çalışacağız” diye konuştu.

 

Balaban Beldesine yaptığı önemli hizmetlerle Balabanlıların takdirini toplayan Hacıbektaşoğlu’nun Hayrat’a aday olmasını sevinçle karşılayan Hayratlılar, “Ömer Başkanın Balaban’a yaptığı hizmetleri takdirle karşılıyoruz. İnşallah Hayrat için de Partimiz tarafından aday yapılır. Balaban’a yaptığı hizmetlerin daha fazlasını bu kez Hayrat’ımız için yapar” ifadelerini kullandılar.

 

Ömer Hacıbektaşoğlu kimdir?

1957 yılında Of’ta doğan Hacıbektaşoğlu, İlkokulu Balaban Ağaçlı Mahallesinde, Orta Okulu Of ‘ta ve Liseyi Trabzon’da okudu. Yüksek Öğrenimini KTÜ de tamamlayan Hacıbektaşoğlu, Yaklaşık 35 yıl Of’ta ticari faaliyette bulundu. 29 Mart 2009 tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde Hayrat İlçesi Balaban Beldesi Belediye Başkanlığı’na seçilen Hacıbektaşoğlu evli ve 4 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 8 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM YOLUN AÇIK OLSUN İNŞALLAH ADAYLIĞININ ONAYLANIR VE SENİ HAYRAT İLÇE BELEDİYE BAŞKANI OLARAK GÖRMEK NASIP OLUR.

Yaşar ÇAKIR
Yaşar ÇAKIR - 8 yıl Önce

Hayırlı uğrulu olsun Ömer başkanım.

Pınarcalı
Pınarcalı - 8 yıl Önce

Sevgili Başkanım inşallah seni aday olarak görürüz.Balaban beldesine yaptığınız hizmetleri herkes konuşuyor.zaman zaman oradan geçtiğimizde küçük bir kasaba olan Balabanın çevre düzenlemesi,temizliği ve gece ışıklandırması ile küçük bir şehir havası veriyor.Sanki İlçe Hayrat değil de Balaban mış gibi. Umarım aday olursun ve seçilirsin ,hizmetlerinden tüm Hayratlılar yararlanır.Allah yolunu açık etsin.

Hundezden Osman
Hundezden Osman - 8 yıl Önce

Başkanım çalışmalarını çok beğeniyoruz, Hayratta aday olduğunu duyduk çok sevindik, inşallah o güzellikleri Hayrat'tada yapar şehir havası verirsiniz, dualarımız sizinle..

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21