Dağönü Dernek Başkanı hayatını kaybetti

Hayrat Dağönü Köyü Dernek Başkanı Murat Kaya (45) tatil için geldiği köyünde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Dağönü Dernek Başkanı hayatını kaybetti

Aşağı Kışlacık Köyü nüfusuna kayıtlı olan Hayrat Dağönü (Halnut) Dernek Başkanı ve Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim kurulu Üyesi Murat Kaya (45), tatil için geldiği köyünde hayatını kaybetti.

 

İstanbul’da Gıda sektöründe ticari faaliyetini sürdüren, Hasan Kaya’nın oğlu; Şükrü, Yılmaz, Musa, Mustafa ve Erdoğan Kaya’nın kardeşi olan Murat Kaya (45) evli, 1 erkek 2 kız çocuğu sahibiydi.

 

Yaz tatili için köyüne gelen ve yaylada kalp krizi geçiren Kaya, hayatını kaybetti. 

Kaya’nın cenazesi defnedilmek üzere İstanbul’a götürüldü.


Ümraniye İmam-ı Azam Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kaya’nın naaşı Beykoz Çavuşbaşı’ndaki aile mezarlığına defnedildi.


Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
YAŞAR ÇAKIR
YAŞAR ÇAKIR - 9 yıl Önce

DERNEK BAŞKANI ARKADAŞIMIZIN ANİ ÖLÜMÜNDEN DERİN ÜZÜNTÜ DUYDUM.MERHUMA ALLAH'DAN RAHMET KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİM.

YAŞAR ÇAKIR
OF-CUMAPAZARI DER.BŞK.

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

ALLAH RAHMET ETSİN VE GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

MURAT VURAL
MURAT VURAL - 9 yıl Önce

allah rahmet etsin kendisini iyi bir insan olarak bilirim.cocukluk arkadasimizin mekani cennet olsun.aile fertlerine de bassagligi dilerim.

İstanbul Bahcelievler Belediyesi Mehmet VURAL
İstanbul Bahcelievler Belediyesi Mehmet VURAL - 9 yıl Önce

Açımız çok büyük.Rabbim nur içinde yatırtsın.Aynı okul siralarını paylaşmıştık.Çocukluk arkadaşımdı.Başta ailesinin akraba dost ve tüm sevenlerinin başı sağolsun.Rabbim sabır niyaz eylesin.Amin.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21