Başkan Öztel’e teşekkür plaketi

30 Mart yerel seçimleri ve Cumhurbaşkanı seçimlerinde sağladığı üstün başarı ile oy rekoru kıran Ak Parti Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel, TBMM Grup Başkan Vekili Av. Ahmet Aydın’dan teşekkür plaketi aldı.

Başkan Öztel’e teşekkür plaketi

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Ekim ayı Danışma Meclisi toplantısı, TBMM Grup Başkan Vekili Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın’ın katılımıyla Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.

 

AK Parti Trabzon Milletvekilleri Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, Safiye Seymenoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, AK Parti Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları ve teşkilat mensuplarının da  katıldığı toplantıda konuşan Aydın, birliği çözüm sürecine sonuna kadar devam edeceklerini belirterek kardeşliği sağlayacaklarını söyledi.

 

Toplantının sonunda başarılı çalışmaları nedeniyle Hayrat İlçe Başkanı Salih Öztel'e bir plaket takdim edildi.

 

30 Mart’ta yapılan Yerel Seçimlerde aldığı yüzde 82’lik oy oranı ile rekor kıran Hayrat, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 91’lik oy oranı ile yeni bir rekor kırmıştı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram Ali Tellioğlu
Bayram Ali Tellioğlu - 7 yıl Önce

Sayın Salih Öztel'e bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.
Bütün Tellioğulları sizinle iftihar ediyor.
Sen çok daha iyi yerlere layıksın.İnşallah.
Sevgilerimle.

erkan cevahir
erkan cevahir - 7 yıl Önce

ya teşekkkür plaketi eyvallah dda ben tanımam ilçe başkanı arkadaşı, hiçbir faaliyetini görmedim... halk erdoğanı sevdi ve oy verdi...ilçe teşkilatı nasıl çalışma yaptı bilmiyorum

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21