Başkan Nuhoğlu 4.döneme hazır

Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, 4.kez aday olduğu başkanlık için çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Nuhoğlu 4.döneme hazır

1999 yılında Hayrat Belediye Başkanlığına seçilen ve aralıksız 15 yıldır başkanlık koltuğunda oturan Mehmet Nuhoğlu, 4.dönem hazırlanıyor.

 

Ak Parti’den yeniden Başkan Adayı olan Nuhoğlu, İstanbul’daki derneklerini ziyaret ederek gelecek dönem yapacağı çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

 

Bahçelievler’de bulunan Birleşik Makililer Derneğini ziyaret eden Nuhoğlu, dernekte toplanan hemşerileri ile sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.

 

Hayrat’ta inşaat sektöründe patlama yaşandığını ifade eden Nuhoğlu; “Yaklaşan seçimler münasebeti ile ve Büyükşehir’e geçiş sürecinde inşaat sektöründe patlama yaşanıyor. Hayrat Hayrat olalı böyle inşaat furyası yaşamamıştı. Kimse şunu düşünmesin. Trabzon Büyükşehir olunca ev yapamayacağız diye bir şey yok. Yapacağız ancak şimdiki gibi sekiz kat falan değil tabii. Köyler, Mahalleye dönüşüyor. Evlerimiz de statü gereği üç kattan fazla olmayacak. Heyelan bölgesi olduğumuz için yönetmelik üç kattan fazla imara izin vermiyor” diye konuştu.

 

Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Hayrat’ın önemli sorunlarını çözüme kavuşturacaklarını dile getiren Başkan Nuhoğlu; “Büyükşehir’e geçtikten sonra ana arterler Büyükşehir’e kalıyor. Bu yerlerin hizmeti Büyükşehir’e ait olacak. Bizlere de sokaklar kalıyor. Mezarlık ve Kanalizasyon işlerini ele alıp projelendirip hayata geçireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Haber-Foto: Sadullah Dervişoğlu

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
baştürk
baştürk - 8 yıl Önce

15 yıl.hayratta hıç bır farklılık hıssedılmedı.kahvehanelere oturanların sayısı arttı sadece.bu saatten sonrada bı beklentı yok zaten.çekilmeyı bılmek yenı yüzlere yer vermek lazım.

DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 8 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM MEHMET HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

hacıbektaşoğlu
hacıbektaşoğlu - 8 yıl Önce

İhsan hacıbektaşoğlu na başarılar diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21