Başkan Gümrükçüoğlu Hayrat’ta vatandaşlarla buluştu

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Hayrat Merkez ile Balaban, Geçitli ve Yeniköy’de vatandaşlarla buluştu.

Başkan Gümrükçüoğlu Hayrat’ta vatandaşlarla buluştu
banner71

İlçe ziyaretlerini yoğun bir tempoda sürdüren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Hayrat’ı ziyaret etti.

 

Hayrat’ta ilk olarak mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Gümrükçüoğlu, Muhtarlarla mahallelerde gerçekleştirilen çalışmaları değerlendirerek bundan sonra yapılacak olan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu. Başkan Gümrükçüoğlu, sonrasında esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlarla görüştü.

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu buradaki temaslarının ardından Hayrat’ın Balaban, Geçitli ve Yeniköy mahallelerine çıkartma yaptı. Mahallelerde vatandaşlarla uzun uzadıya görüşen Gümrükçüoğlu, Büyükşehir Belediyesi’nin yapılanması ve çalışmaları hakkında vatandaşları detaylıca bilgilendirdi.

 

Vatandaşların aktardığı talep ve sorunların birçoğuna anında çözüm üreten Başkan Gümrükçüoğlu, büyükşehir yapılanmasıyla birlikte Trabzon’un her köşesinde hizmet seferberliği başlattıklarını ifade ederken gerçekleştirecekleri çalışmalarla Trabzon il genelinde yol, içme suyu ve altyapı sorunlarını ortadan kaldıracaklarını ifade etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21