Balabanlı öğrencilerin gözünden Hayrat

Balaban Hacı Salih Musaoğlu Ortaokulu öğrencileri tarafından “Benim Gözümden Hayrat” konulu fotoğraf yarışması düzenlendi.

Balabanlı öğrencilerin gözünden Hayrat

Hayrat’ın Balaban Beldesi Hacı Salih Musaoğlu Ortaokulu tarafından düzenlenen fotoğraf ve derleme yarışması büyük ilgi gördü.

 

 “Benim Gözümden Hayrat” adıyla düzenlenen fotoğraf yarışmasına katılan fotoğraflardan oluşan bir fotoğraf sergisi oluşturulurken yarışmada dereceye giren öğrencilere ödül verildi.

 

“Bir Fıkradır Karadeniz” adlı proje ile de daha önce hiç yapılmamış olan yaşlılarla kurulan diyaloglar sonucu bölgemizde yaşanmış olan olaylar öğrenciler tarafından derlenerek sergide davetlilere sunuldu.

 

Programa katılan Trabzon Tenis Dağcılık ve Kayak Kulübü Başkanı Dr. Süleyman Alkan davetlilere mini bir fotoğraf söyleşisi sundu.

 

Projeye verdiği destek nedeniyle Hayrat Kaymakamı Ömer Dereci’ye teşekkür eden Okul Müdürü Behzat Ulu, “Sayın Kaymakamımızın projeye sahip çıkması bizleri çok mutlu etmiştir. Öğrencilerimizin faklı bir alanda mücadelesi ortaya güzel bir çalışma çıkarttı. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Programa Hayrat Kaymakamı Ömer Dereci, Hayrat Müftüsü Hayrettin Kılıçbay, Daire Amirleri ve okul müdürleri katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21