Ak Parti Hayrat İlçe Başkanlığına Öztel 2.kez seçildi

Ak Parti Hayrat İlçe Teşkilatı’nın 5.olağan kongresine tek aday olarak giren mevcut başkan Salih Öztel 2.kez başkanlığa seçildi.

Ak Parti Hayrat İlçe Başkanlığına Öztel 2.kez seçildi

Ak Parti Hayrat İlçe Teşkilatının 5.olağan kongresinde mevcut başkan Salih Öztel yeniden başkanlığa seçildi.

 

Hayrat Şelale Restoran’da düzenlenen kongreye Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Trabzon Milletvekilleri Aydın Bıyıklıoğlu, Safiye Seymenoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ortahisar Belediye Başkanı A.Metin Genç, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, Partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Başkan Öztel’in açılış ve selamlama konuşmasıyla başlayan kongrede Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Ak Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Adnan Günnar, Trabzon Milletvekilleri Aydın Bıyıklıoğlu ve Safiye Seymenoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral ile Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Erdoğan Bayraktar birer konuşma yaptılar.

 

Konuşmaların ardından yapılan seçimde 400 delegeden kullanılan 242 oyun tamamını alan Mevcut Başkan Salih Öztel, 2.kez başkanlığa seçildi.

 

Öztel başkanlığındaki yönetim kurulu üyeliklerine Yurttaş Yeşilyurt, Duran Musaoğlu, Mehmet Mollaibrahimoğlu, Serkan Karaahmetoğlu, İsmet Öztel, Salih Aydın, Mehmet İmamoğlu, A.Cengiz Kancıoğlu, Metin Yeşilyurt, Lütfü Kuş, Nevzat Şeker, Hasan Yiğit, Ahmet Şahin ve Murat Karahan seçldi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21