AK Parti Hayrat Gençliğin yeni başkanı Eren Öztel

AK Parti Hayrat İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nın 6.Olağan Kongresinde Gençlik Kolları Başkanlığına Eren Öztel seçildi.

AK Parti Hayrat Gençliğin yeni başkanı Eren Öztel

AK Parti Hayrat İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nın 6.Olağan Kongresinde Eren Öztel başkanlığa seçildi.

Kongreye Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, AK Parti Hayrat İlçe Başkanı Serkan Kararahmet, Eski İlçe Başkanı Salih Öztel, İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, Of Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Ali Kapıcıoğlu ve partililer katıldı.

Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Eren Öztel kongrede yaptığı konuşmada; “Partimiz kurulduğu ilk günden itibaren Hayrat, Hayratlılar partimize hizmet etmiş. Rekor oy oranlarıyla davamıza destek vermiş, Dünya liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımızı asla yalnız bırakmamıştır. Allah'ın izniyle bundan sonra da yalnız bırakmayacaktır. Çünkü biz biliyoruz ki mensubu ve neferi olmakla gurur duyduğumuz bu hareket, tüm dünya mazlumlarının ve Alemi İslam’ın son umududur. Yine biliyoruz ki bu hareketin umudu da bu gençliktir, bu gençliktedir. Bu yüzden mütevellit biz gençlerin boşa harcayacak bir dakikası, bir anı bile yoktur. Memleket sevdasına omuz vererek, yüreğimizi ortaya koyarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yönetim Kurulu’nda şu isimler yer aldı;

Eren Öztel (Başkan), Güven Erbaş, Sefa Yılmaz, Melih Eray, Serkan Harputoğlu, Ali Rıza Gümüşbaş, Selman Yıldız, Bilal Şahin, Hamza Koç, Murat Aras, Öner Sezer Yeşilyurt

Yedek Üyeler;

Emre Aras, Ömer Ersin, Süleyman Aras, Oktay Özkanca, Serdar Karahan

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21