Of Havadis 500.sayısıyla okurlarıyla buluştu

12 Eylül 2007 tarihinde yayın hayatına başlayan gazetemiz Of Havadis, 10.yılını geride bırakmaya hazırlanırken bu haftaki sayısıyla yayın hayatındaki 500.sayısına ulaştı.

Of Havadis 500.sayısıyla okurlarıyla buluştu

12 Eylül 2007 tarihinde kurulan ve 18 Eylül 2017 tarihinde yayınladığı ilk sayısı ile Of halkıyla buluşan Of Havadis, tam 500 haftadır Of’un yanı sıra Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı’nın haberleriyle bölgenin haberlerini okurlarına duyuruyor.

 

İLK GÜNKÜ AZİMLE

İlk günkü azimle, şevkle ve heyecanla 500 sayıya ulaştıklarını ifade eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar; “12 Eylül 2007 tarihinde diktiğimiz Of Havadis fidanı, bugün 10 yaşına ulaştı. Tam 500 haftadır Of'un haberleriyle Ofluları buluşturduk. Sadece Of’un haberleriyle değil, Çaykara’nın, Dernekpazarı’nın ve Hayrat’ın haberlerini okurlarımıza duyurmanın gayretinde olduk. 10 yıldır bizlere maddi ve manevi katkılarıyla, yorum, görüş ve önerileriyle destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz. 500.sayımızda da ilk günkü azimle, şevkle ve heyecanla Okurlarımıza Of'umuzun ve bölgemizin haberlerini sunmaya gayret edeceğiz” dedi.

 

KURUCULARIMIZA MÜTEŞEKKİRİZ

Gazetenin kuruluşunda birlikte görev aldığı emektarlara da teşekkür eden Yaşar; “Of Havadis’in isim babası Gazeteci Abimiz Sevgili Harun Yılmaz’dır. Of Havadis’in kurulmasında da en büyük pay onundur. Harun bey gazeteyi kurmamız için çok mücadele etti. Resmi görevimiz nedeniyle gazeteye aman ayırabilecek miyiz diye çok düşündük. Bu yükün ve sorumluluğun altından kalkabilecek miydik. Yaşar Çakır, Ufuk Hacıahmetoğlu ve Nihat Yılmaz gibi değerli dostlarımızla oturup değerlendirmeler yaptık. Ve Of Havadis’i kurmaya karar verdik. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

OF’U BASINDA DA İYİ YERE TAŞIYACAĞIZ

Of’un her şeyin en iyisin ve en güzeline layık olduğunu ifade eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar; “Uzun ince bir yola çıktığımızın farkına zaman ilerledikçe vardık. Of’umuz yetiştirdiği değerleriyle, ürettiği katma değeriyle sadece bölgemizin değil, ülkemizin de önemli bir ilçesi. Bakanlarıyla, milletvekilleriyle, bürokratlarıyla, işadamlarıyla, esnafıyla, siyasetçileriyle, STK’larıyla her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır. İnşallah uzun vadede bizler de basın alanında Of’umuza artı değerler sunacağız. Elbette kolay bir iş değildir bu. Ama maddi imkanlarımız geliştikçe, Of’umuzun bize verdiği değer ve duyduğu güven arttıkça, İşadamlarımızın ve bürokratlarımızın bize verdiği destek arttıkça biz de bu hedefimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21