Yeniden vekil olmamız değil, AK Partinin iktidar olması önemli

Trabzon Milletvekili Avukat Salih Cora, AK Parti Dernekpazarı İlçe Teşkilatı Nisan Ayı İlçe Danışma Meclisi’ne katılarak önemli açıklamalar yaptı.

Yeniden vekil olmamız değil, AK Partinin iktidar olması önemli

Trabzon’da AK Parti ilçe danışma meclisi toplantıları devam ediyor. Trabzon Milletvekili Salih Cora, Dernekpazarı İlçe Danışma Meclisi’ne katılarak partililerle bir araya geldi.

 

Heyecanlı bir kalabalığa hitap eden Salih Cora, “2001 yılında AK Parti kimsesizlerin kimsesi; mazlumların hür sesi olarak doğmuş ve tabelasını da bizzat millet asmıştır. Geri dönüp baktığımızda ülkemizde hayal edilemeyecek yatırımları yaptık, tarihi reformları gerçekleştirdik. Tüm bu gayretlerimizin sonucunda da aziz milletimizin duasını almış bir siyasi hareketiz. Cumhuriyet tarihinin en uzun siyasi iktidarıyız. AK Parti kurulduğunda emekleyen bebekler bugün oy kullanma aşamasına gelmiştir. Biz Türkiye’yi aştık dünyada söz sahibi olan, mazlum milletlerin temsilcisi bir siyasi hareket haline geldik. AK Parti’yi bu sebeple Türkiye’ye sıkıştıramayız. Belkemiğimiz olan teşkilatlarımız ayaktadır, AK Parti seçime her zaman hazır ve nazırdır.” dedi.

 

AK Parti iktidarını devirmek için akla gelebilecek bütün hain planların devreye sokulduğunun altını çizen Salih Cora, “15 Temmuz ile Türkiye bir uçurumdan döndü. Milletimiz bir demokrasi destanı yazarak ülkesine sahip çıktı. Aslında o bir darbe girişimi değildi,

işgal girişimiydi. Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ile büyük bir bozguna uğradılar. Cumhurbaşkanımıza o gece yurtdışına gitme teklifi yaptılar ama kendisi ‘ben darbecilerle mücadele edeceğim ve gerekirse milletimle birlikte öleceğim’ demiştir. Biz böyle bir lidere sahibiz. AK Parti kutlu bir davanın mücadelesini vermektedir.” şeklinde konuştu.

 

24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın muzaffer olmasının milli duruşun tescili olacağını vurgulayan Salih Cora, “ Bizim liderimiz, bizim kahramanımız, bizim başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan aynı zamanda cumhurbaşkanı adayımızdır. 2023, 2053 ve 2071 gibi çok büyük hedeflerimiz var. Yine yollara düşeceğiz ve bu seçimde büyük bir zafer elde edeceğiz. Bütün dünyaya karşı Türkiye’nin dik duruşunu ve asla Recep Tayyip Erdoğan’ı yenemeyeceklerini göstereceğiz. Bizim için önemli olan yeniden milletvekili olmamız değil AK Parti’nin güçlü bir şekilde iktidar olması ve  cumhurbaşkanımızın başkan olmasıdır” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21