Müdürlerden Kaymakam Yıldız’a ziyaret

Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Hacıbektaşoğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Özel Kalem Müdürü Mustafa Kasap ve Of Havadis Yayın Kurulu Üyesi İzzet Keleş, Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Müdürlerden Kaymakam Yıldız’a ziyaret

Trabzon OHAL Komisyon Başkanı ve Vali Yardımcılığı görevini yürütürken Dernekpazarı Kaymakamlığına atanan Murat Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

 

Dernekpazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Hacıbektaşoğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Mustafa Kasap ve Of Havadis Yayın Kurulu Üyesi İzzet Keleş de Kaymakam Yıldız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Kaymakam Yıldız ile OHAL Komisyon Başkanlığı görevinde görüştüklerini belirten Müdür Kabahasanoğlu; “Kaymakamımızı Trabzon’da OHAL Komisyon Başkanlığında birkaç kere ziyaretimiz olmuştu. Bir hukukumuz oluşmuştu bu vesileyle ziyaret edip hayırlı olsun demek istedik. Ben şahsen Dernekpazarı İlçemizde başarılı olacağını ve güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.

 

Kaymakam Yıldız’a yeni görevinde başarılar dileyen Keleş; “Sayın Kaymakamımız öncelikli olarak bölgemizin bir evladıdır. Ayrıca Trabzon’daki OHAL Komisyonu Başkanlığı ve  Vali Yardımcılığı yaptığı için Dernekpazarı ilçemize yabancılık çekmeyeceğini düşünüyorum. Bizler de bölge adına yaptığımız yayımlarda her zaman yanlarında olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Hepimizin ortak amacı ülkemiz ve bölgemiz olduğu için birbirimize yardımcı olmalıyız. Kendisine yeni görevlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kaymakam Yıldız; “Of Havadis adını çok duydum. Of ile ilgili internete arama yaptığınızda ilk önünüze çıkan tanıtımların başında geliyor. Devletimizin bizlere verdiği görevleri en iyi şekilde yapma gayreti içinde milletimizin menfaatlerine uygun yapmaya çalışıyoruz. 15 Temmuz gibi kötü durumlara inşallah millet olarak bir daha düşmeyiz. Bu süreçte Bakanımız Süleyman Soylu’nun duruşu da bizlere cesaret vermiştir. Allah hepsine güç, kuvvet versin. Dernekpazarı şirin güzel bir ilçemiz burada güzel hizmetler yapmaya çalışacağız. Allah yardımcımız olsun” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21