Kaymakam Yıldız Daire Amirleri ve Muhtarlarla buluştu

Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, düzenlediği toplantı ile daire amirleri ve muhtarlarla bir araya geldi.

Kaymakam Yıldız Daire Amirleri ve Muhtarlarla buluştu

Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, daire amirleri ve mahalle muhtarları ile tanışmak, ilçenin sorunlarını görüşmek ve bilgi alış verişinde bulunmak amacıyla bir toplantı düzenledi.

 

Müftülük toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Aşık da katıldı. Başkan Aşık’ın ilçe hakkında genel bilgilendirmesinin ardından Dernekpazarı Jandarma Karakol Komutan Vekili  Çaykara Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Erkan Sonkaya ile Dernekpazarı İlçe Emniyet Amir Vekili Çaykara Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Gökbay Öksüz ilçenin asayişi hakkında bilgiler verdi.

 

Daire Amirleri ve Mahalle Muhtarları da kendilerini tanıtarak kurum ve mahalleleri hakkında Kaymakam Yıldız’a bilgiler verdiler. Kış mevsimi olması nedeniyle kısa süreli yol sorunları ve elektrik kesintileri dışında  önemli sorunların yaşanmadığı ilçede, taşımalı eğitim nedeniyle atıl durumda bulunan mahalle okullarının nasıl değerlendirilebileceği üzerinde duruldu.

Herkesi dinledikten sonra açıklama yapan Kaymakam Yıldız, “Tüm ülke olarak birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyuyoruz. Burada da bunu görmek güzel. İlçe olarak aynı birlik ve beraberliği sürdürmek ana prensibimiz olmalı. Biz hep birlikte olursak ilçemize daha güzel hizmetler kazandırırız” ifadelerini kullandı.

 
Toplantının ardından Dernekpazarı Eğitim Derneği Bürosunu ziyaret eden Kaymakam Yıldız, çay sohbetinde derneğin faaliyetleri hakkında yöneticilerden bilgiler aldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21