Kaymakam Erkovan’dan muhtarlara teşekkür

Dernekpazarı Kaymakamı Selim Erkovan Kaymakamlıkta yapılan değişime katkı ve destekleri nedeniyle muhtarlara teşekkür etti.

Kaymakam Erkovan’dan muhtarlara teşekkür

1991 yılında ilçe olarak teşkilatlandırmasını tamamlayan  Dernekpazarı Kaymakamlığı, hizmetlerini Belediye ye ait binada sürdürüyor. Aradan 25 yıl geçmesine rağmen  hiçbir değişikliğe uğramayan Dernekpazarı Kaymakamlığı, Kaymakam Selim Erkovan tarafından başlatılan çalışmalar neticesinde baştan aşağı yenilendi.

 

8 Mayıs 2014 tarihinde göreve başlayan Kaymakam Erkovan, Dernekpazarlılara daha güzel bir ortamda hizmet sunmak için kolları sıvadı.

 

Muhtarlarla toplantı yapan Kaymakam Erkovan, Muhtarlardan destek sözünü alarak işe koyuldu. Başlatılan çalışmaların ardından hızlı bir çalışma temposuyla binanın görünümü  herkesin  takdir  edebileceği bir şekil aldı.

 

Çayı simgeleyen yeşil renk ile turizmi simgeleyen sarı renkten oluşan yeşil ve sarı renkli bir logo belirlenerek yeni tabelalar oluşturuldu.

 

Çalışmaların tamamlanmasının ardından muhtarlara teşekkür eden Kaymakam Erkovan, muhtarları yemekte ağırlayarak kendilerine teşekkür etti.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21