Kasranoğlu yuvaya döndü

Çaykara Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Vehbi Kasranoğlu, Dernekpazarı Halk Eğitim Müdür Yardımcılığına atandı.

Kasranoğlu  yuvaya  döndü

Yaklaşık bir yıldır Cemal Kızıltay tarafından vekaletle idare edilen Dernekpazarı Halk Eğitim Müdür Yardımcılığına Çaykara Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet Vehbi Kasranoğlu asaleten atandı.

 

Dernekpazarı Ormancık Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan Kasranoğlu, orta eğitimini tamamladığı ve bir süre öğretmen olarak görev yaptığı ilçesinde görev yapacak olmanın heyecanını yaşıyor.

 

Ahmet Vehbi Kasranoğlu kimdir?

1977 yılında Dernekpazarı İlçesi Ormancık Mahallesi’nde doğan Kasranoğlu, İlk Okulu Rize Hemşin Merkez İlkokulunda, Orta ve Lise Öğrenimini Dernekpazarı Lisesinde tamamladı. 1996 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Belge ve Bilgi Yönetimi Bölümünde Lisans eğitimini ve İstanbul Üniversitesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Sertifika Programını bitirdi. 2000-2004 yıları arsında Erzurum İli Çat İlçesinde Öğretmenlik ve Müdürlük görevlerinde bulundu.2004-2006 yılları arasında Dernekpazarı Taşçılar Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulunda Sınıf Öğretmeni, 2006-2008 yılları arasında Arsin Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulunda sınıf öğretmeni olarak çalıştı. 2008 yılında Dernekpazarı Taşçılar Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulunda Müdür Yardımcısı, 2009-2014 yılları arasında Çaykara Halk Eğitimi Merkezinde Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Dernekpazarı Halk Eğitimi Merkezine Müdür Yardımcısı olarak atandı. Kasranoğlu evli ve 3 Çocuk babasıdır.

 

Haber ve Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21