Kardeşlik sofrası bu kez Dernekpazarı'nda kuruldu

Her akşam farklı bir ilçede kardeşlik sofrası ile Trabzonluları sokak iftarlarında bir araya getiren Trabzon Büyükşehir Belediyesi’nin dün akşamki durağı Dernekpazarı oldu.

Kardeşlik sofrası bu kez Dernekpazarı'nda kuruldu

Her akşam Trabzon'un bir ilçesinde kurduğu kardeşlik sofrası ile Trabzonluları sokak iftarlarında bir araya getiren Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nun dün akşamki durağı Dernekpazarı oldu.

 

İlçe merkezinde gerçekleştirilen iftar programında yüzlerce kişi bir arada oruç açtı. Gecede Dernekpazarlılara seslenen Başkan Gümrükçüoğlu, 24 Haziran'ın Türkiye Cumhuriyeti tarihinde büyük bir dönüm noktası olacağını söyledi.

 

24 Haziran seçimleri ile Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yürürlüğe gireceğini hatırlatan Gümrükçüoglu, "Sayın Cumhurbaşkanımız 2002'den sonra her alanda büyük devrimlere imza attı. İnsanların ötekileştirildiği, her türlü ayrımın yapıldığı, insanlarımızın satın alma gücünün olmadığı bir ülke devralan Sayın Cumhurbaşkanımız, ülkemizi dünyanın sayılı güçlerinden biri haline getirdi. Şimdi ise çok daha büyük hedeflere ulaşma zamanı gelmiştir. Devletimiz ve milletimiz 24 Haziran'da milletimizin onayı ile Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğindeki yeni yönetim modeliyle yoluna çok daha güçlenerek devam edecektir" diye konuştu.

 

AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç ise konuşmasında, Dernekpazarı'nın her dönem AK Parti'ye çok güçlü destek verdiğini ifade ederken, "Sizlerin destekleriyle ülkemiz şaha kalktı, bir zamanlar hayal dahi edilemeyen başarılara imza atıldı. 24 Haziran seçimleri her zamankinden çok daha büyük anlam ifade ediyor. Dernekpazarı'nın desteği bu kez her zamankinden çok daha fazla olacaktır" ifadelerini kullandı.

 

Dernekpazarı'nda icra edilen iftar programında Başkan Gümrükçüoğlu ve Milletvekili Adayı Koç'un yanı sıra Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ve AK Parti Dernekpazarı İlçe Başkanı Abdullah Akgül de hazır bulundu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21